Sportowe samochody

Samochody, wyścigi, serwis, nowinki motoryzacyjne. Wszystko dla fanów czterech kółek.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Sportowe samochody

Post autor: Robaczek »

Witajcie,
jakie sportowe samochody najbardziej lubicie? Ja ostatnio trafiłam na fajna ofertę wypożyczalni aut Global Elite Car na stronie internetowej https://globalelitecar.pl/, która, jak widać, oferuje wynajęcie samochodów takich jak Porsche, Audi, Lamborghini i innych. Czy Waszym zdaniem warto się zdecydować na wypożyczenie takiego właśnie auta?
gerardę

Re: Sportowe samochody

Post autor: gerardę »

Wiadomo, że są marki, które specjalizują się w autach sportowych, ale z tych marek, która mają w ofercie też inne auta, miejski to zdecydowanie polecam BMW z pakietem M. Świetne usportowione BMW, z lepszymi właściwościami jezdymi, super przyspieszeniem, no i BMW to jednak sprawdzona marka. Kiedyś widziałam świetny model na wystawie w salonie BMW na Czerniakowskiej w Warszawie. robił wrażenie.
freąk

Re: Sportowe samochody

Post autor: freąk »

Oczywiście, że z salonu, ale pięknie serwisowane i wyglądające jak nowe. Takie można kupić tylko w Bawaria Motors MINI. Niedawno tam byłam, bo zależało mi na nowym aucie, ale jak zobaczyłam, w jakim stanie i za jakie ceny mają używane, to aż trudno było mi się oprzeć. Wspaniale prezentuje się mój mały MINI. Faktycznie to taki sportowy minimalizm A jaka spektakularna jest nim jazda. Super, że go kupiłam właśnie u tej firmy, mają świetne odejście do klienta. Poza tym oferują różne promocje.
Włode Arrumiak

Re: Sportowe samochody

Post autor: Włode Arrumiak »

Bardzo dobrą ofertę ma http://www.diagnostic-car.pl/. Auto serwis, który świadczy typowe usługi związane z mechaniką pojazdową, jak również filtrami cząstek stałych i czip tuningiem. Cenowo fajnie, terminy też okej nie ma problemów, żeby ustalić coś odpowiedniego. Naprawa praktyczna i dająca dobry efekt
Marek Szłociak

Re: Sportowe samochody

Post autor: Marek Szłociak »

Dokładnie o to chodzi. Auto serwis z dobrym wyposażeniem i mechanikami, którzy znają się na swojej pracy. U mnie akurat była usługa chiptuning. Wszystko zrobione jak należy, bezpiecznie, komfortowo, właśnie z wykorzysaniem odpowiednich narzędzi. Samochód po prostu jeździ o wiele bardziej komfortowo
ODPOWIEDZ