Agencja Social Media Kraków

Znasz dobre, solidne firmy, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 48
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:54

Agencja Social Media Kraków

Post autor: deborah »

Cześć! Zaczęłam swój pierwszy biznes i potrzebują się wybić na Social Mediach, znacie może Agencja social media Kraków która mi w tym pomoże? Z góry dzięki :)
Maćkowy

Re: Agencja Social Media Kraków

Post autor: Maćkowy »

Obecność firmy w social mediach jest teraz bardzo ważna i każdy powinien się na nią zdecydować. Dzięki temu poprawiamy wizerunek naszej firmy, stajemy się bardziej rozpoznawalni i mamy lepszy kontakt z Klientami. Nie znam żadnej agencji w Krakowie, ale takie działania mogą być wykonywane gdziekolwiek, więc możesz wybrać agencję w innym mieście. Najlepsza agencja social media Warszawa na jaką trafiłem to Clipperton Creative Zone. Współpracuje z nimi od roku i jestem bardzo zadowolony z jakości usług.
Awatar użytkownika
azjatka
Posty: 61
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:16

Re: Agencja Social Media Kraków

Post autor: azjatka »

Ja postawiłam na agencję http://womm.com.pl/ która od lat specjalizuje się w szeptance. Znają się na tym co robią, co widzę po efektach ich pracy. Skupiają się głównie na kierowaniu przekazu przez socjal media, gdzie jest najwięcej potencjalnych klientów zainteresowanych moimi usługami.
Bażant

Re: Agencja Social Media Kraków

Post autor: Bażant »

Akurat ja jeszcze nigdy nie miałem okazji aby współpracować z takimi agencjami ale muszę przyznać, że jak najbardziej interesuje mnie także kwestia social media marketingu. Całkiem niedawno miałem okazję przeczytać o tym na stronie https://adnext.pl/baza-wiedzy/social-media-marketing/ i faktycznie jest to bardzo ciekawe zagadnienie.
Miśko

Re: Agencja Social Media Kraków

Post autor: Miśko »

Może i kiedyś ja założę swoją agencję social media, ale tak naprawdę to dopiero co jestem na etapie nauki. Bardzo przydała mi się wiedza zawarta na stronie https://www.polskapraca.info/prowadzic-social-media/ i faktycznie samo już prowadzenie social mediów jest na pewno bardzo istotne.
ODPOWIEDZ