Biuro rachunkowe Wrocław

Znasz dobre, solidne firmy, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 88
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:08

Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: tobiasz »

Jak w temacie - interesuje mnie biuro rachunkowe do kompleksowej obsługi niewielkiej spółki (obsługa kadrowo-płacowa, pełna księgowość, prowadzenie ksiąg etc.). Najchętniej na terenie Wrocławia. Wysłałem zapytanie do http://panex.com.pl/ ale może jeszcze Wy polecicie mi jakieś rzetelne i sprawdzone firmy od księgowości?
Awatar użytkownika
goku
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2020, 14:44
Kontakt:

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: goku »

Do własnej firmy może się przydać również program do obsługi księgowej, który pomoże przy prowadzeniu KPiR, ryczałtu czy też ewidencji środków trwałych https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: Robaczek »

W Tarnowie z kolei mogę Wam polecić działającą tam już od 13 lat firmę https://europim.pl/. Jak widać firma ta świadczy wiele różnorodnych usług związanych z księgowością i z zatrudnianiem pracowników ;) Sądzę, że warto wziąć ją pod uwagę wybierając biuro rachunkowe do swojej firmy ;)
Gałązka

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: Gałązka »

To prawda raczej większość przedsiębiorców na pewno z czasem decyduje się na to aby założyć własną firmę i wtedy takie biuro rachunkowe będzie dobrym rozwiązaniem. Ja po skontaktowaniu się z firmą Thompson&Stein także zdecydowałam się na to aby mieć w końcu własną spółkę w Estonii.

dezodorant bez aluminium męski
zerosiedem

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: zerosiedem »

Ja to na razie mam problem z tym, jaką firmę założyć i co pod tym kątem ogarnąć. Dlatego mam nadzieję, że są tu osoby, które mają odpowiednie wskazówki dla mnie i to jest mocno pomieszane. No i ja na razie sprawdzam co to jest umowa aportowa i jak sobie z tym powiedzieć więcej. Na razie mam wrażenie, że będzie to dla nas kluczowe. Co wy na to?
zośka

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: zośka »

Moim zdaniem warto sobie jednak ułatwić pracę i wybrać https://cashdirector.com/ . Właśnie dużo osób zachwalało sobie to rozwiązanie, tym bardziej, że program działa bez żadnych zastrzeżeń
erika

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: erika »

Moim zdaniem zdecydowanie warto rozważyć zlecenie prowadzenia księgowości doświadczonemu zespołowi profesjonalistów. Myślę, że Aforti Ac będzie dobrym wyborem bo oferuje kompleksowe usługi zarówno księgowe, jak i wspiera działania kadrowo-płacowe.
perfectt

Re: Biuro rachunkowe Wrocław

Post autor: perfectt »

Natomiast tutaj https://optimax.biz.pl/urzedy-skarbowe- ... obywateli/ możecie dowiedzieć się jak wygląda kwestia naszych kont bankowych i urzędów skarbowych. Dowiecie się tam - czy skarbówka może sprawdzić nasze konta? W jakich przypadkach?
ODPOWIEDZ