Darmowy serwis ogłoszeniowy

Znasz dobre, solidne firmy, które możesz polecić? Daj znać!
Gąszcz

Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: Gąszcz »

Hej,

jeśli rozglądacie się za platformą, gdzie można zamieścić ogłoszenie o oferowanych przez Was towarach i usługach, to świetnym pomysłem, oprócz popularnych serwisów, będzie wrzucenie ogłoszeń na mniej popularny serwis ogłoszeniowy jak te:
https://ogloszenialubelskie24.pl, https://ogloszeniamalopolska.pl . Tam Wasze oferty nie znikną w gąszczu podobnych ofert, bo to stosunkowo nowy portal, a dotrzecie bezpośrednio do klienta.
wąsz

Re: Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: wąsz »

Akurat dzisiaj nie powinniście mieć żadnego problemu z takimi kwestiami. Najlepiej będzie, jeśli od razu zajrzycie na sprawdzone portale, takie jak pokato.pl Akurat w tym przypadku świetną sprawą jest to, że możecie od razu znaleźć tam ogłoszenia „sprzedam” z różnych miejscowości w Polsce za darmo - wystarczy kliknąć. To super wygodna opcja
drołknim

Re: Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: drołknim »

Dosłownie wszystko dzisiaj możemy wystawiać na sprzedaż w internecie, ale także samodzielnie kupować. Tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenia/7-moda-uroda można zerknąć na niektóre ogłoszenia lub dodać swoje. Wiele osób ubrania sprzedaje online. Zakupy online są wygodne.
koleś

Re: Darmowy serwis ogłoszeniowy

Post autor: koleś »

Skoro mowa o fajnych stronach, jakie warto jest przeczytać, albo jakie warto znać, to ja dopowiem, że w Venus and Mars https://venus-and-mars.com/ możecie się też zaczytać. To bardzo ciekawa strona www, która pozwala Wam na bogate i interesujące doświadczenia. Wiem, bo sama często tam jestem. I nie wiem, jak to zrobię, ale wszystko w weekend przeczytam ;p .
ODPOWIEDZ