Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Znasz dobre, solidne firmy, które możesz polecić? Daj znać!
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

Obecnie medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki nim wiele osób pozbywa się niedoskonałości w swoim ciele a co za tym idzie przyczyn kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat operacji plastycznej nosa kraków. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
Środa

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: Środa »

Wprawdzie to nie Kraków, ale dość blisko (a jestem zdania, że dla takich operacji warto przejechać nawet i dalej) w miejscowości Żarki Letnisko (niedaleko Katowic i Częstochowy) dr Anna Olender prowadzi klinikę chirurgii plastycznej https://drolender.pl rewelacyjny chirurg :)
____________________________________________________________
Łobezka

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: Łobezka »

Jak najbardziej warto! Gdyby nie doktor Żukowska z Łodzi do dziś bym się zmagała z moim największym (a raczej najmniejszym!) kompleksem! Od zawsze miałam chłopięcą budowę ciała, przez co nigdy nie miałam piersi. Nie, że miałam małe, lecz wcale ich nie miałam... Dopiero kiedy trafiłam do kliniki dr. Żukowskiej i powiększyłam piersi implantami, czuję się jak stuprocentowa, prawdziwa kobieta!
Eśta

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: Eśta »

Dziewczyny, a jakie zabiegi na twarz planujecie na jesień? Ja jestem już od jakiegoś czasu pacjentką dr Kopycińskiej z Krakowa i wiem, że ona na miejscu na pewno zaproponuje mi najlepszy zabieg dla moich problemów skórnych. Ale chodzi mi po głowie mezoterapia mikroigłowa https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/ ... ia-iglowa/ któraś z Was miała ten zabieg?
ODPOWIEDZ