narzędzia i maszyny w gastronomii

Znasz dobre, solidne firmy, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: pertyno »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://unimasz.eu/oferta/produkt/blanszownik_slimakowy
oliś

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: oliś »

Zerknijcie sobie tutaj https://sklep.technica.pl/tluczki-do-miesa na różnego rodzaju narzędzia oraz akcesoria, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Jest tam wiele ciekawych propozycji, które myślę, że mogą się przydać i to niezależnie od profilu działalności. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach robić zakupy online.
ślizgacz

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: ślizgacz »

Najlepsze jak dla mnie zmywarki dla gastronomii robi firma https://www.winterhalter.com/ . Mamy ich sprzęt z serii PT i jest pierwszorzędny. Generalnie taka kapturowa zmywarka zapewnia super wygodę - podnosisz kaptur, wyjmujesz, wkładasz nowy kosz, opuszczasz kaptur. Bajecznie łatwe, a czyszczenie jest idealne – nie zostają żadne resztki. Polecam!
tomuś tomuś

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: tomuś tomuś »

ślizgacz pisze: ↑28 mar 2021, 12:58 Najlepsze jak dla mnie zmywarki dla gastronomii robi firma https://www.winterhalter.com/ . Mamy ich sprzęt z serii PT i jest pierwszorzędny. Generalnie taka kapturowa zmywarka zapewnia super wygodę - podnosisz kaptur, wyjmujesz, wkładasz nowy kosz, opuszczasz kaptur. Bajecznie łatwe, a czyszczenie jest idealne – nie zostają żadne resztki. Polecam!
Ślizgacz, i ja mam dobrą opinię o https://www.winterhalter.com/pl-pl/ . Przyłączam się więc do rekomendacji. Już możemy po kilku miesiącach ocenić i wypada naprawdę super. Nie żałuję, że się zdecydowaliśmy na tę markę. Jakość, klasa, mniejsze zużycie wody. 10/10
ODPOWIEDZ