transport maszyn rolniczych

Znasz dobre, solidne firmy, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

transport maszyn rolniczych

Post autor: pertyno »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www http://www.koptech.com.pl/transport-konstrukcji/
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: transport maszyn rolniczych

Post autor: uxinia »

Chciałabym kupić lawetę, aby przewozić maszyny rolnicze - moje gospodarstwa są od siebie bardzo oddalone. Czy licencja transportowa jest wymagana do przewożenia tego typu rzeczy? W artykule https://zbiorowy.info/2020/12/czy-li...est-niezbedna/ nie jest to dokładnie sprecyzowane, a chciałabym uniknąć płacenia wysokich mandatów z powodu jakiegoś niedopatrzenia. Czy ktoś doświadczony mógłby wypowiedzieć się w tym temacie?
Miłosz

Re: transport maszyn rolniczych

Post autor: Miłosz »

W każdej firmie, która zajmuje się transportem przyda się profesjonalne wsparcie dla firm transportowych. Dzięki temu taka firma będzie ciągle się rozwijać i powiększać swoje zyski, bazę klientów i udziały na rynku. Wydaje mi się, że warto zainteresować się tematem.
Dominikć

Re: transport maszyn rolniczych

Post autor: Dominikć »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy TAB - TRANS https://www.tab-trans.pl/kontakt, która oferuję usługi transportowe w tym transport krajowy, transport HDS, transport do 22 ton, transport kontenerów. Ja korzystałem z usług tej firmy kiedy wynajmowałem kontenery z firmy do firmy.
ODPOWIEDZ