Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Znasz dobre, solidne firmy, które możesz polecić? Daj znać!
krakównaszemiasto

Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: krakównaszemiasto »

Szukasz dobrego przewodnika który wzbogaci wycieczkę po Krakowie o ciekawostki i historię związaną ze zwiedzanymi miejscami? Warto poszukać przewodników na stronie Krakkos. Z przewodnikami można zwiedzić m.in. witraże Wyspiańskiego. Planując wycieczkę warto wynająć doświadczonego przewodnika i lepiej poznać zwiedzane miejsca i zabytki.
andżela

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: andżela »

Oczywiście, zawsze warto zwiedzać miasto z przewodnikiem, można wtedy dowiedzieć się czegoś nowego i zobaczyć najciekawsze miejsca w okolicy. Dla mnie ważne, aby było jak najwięcej atrakcji dla dzieci w małopolsce, moje dzieciaki nie usiedzą w miejscu i nie należą do tych, które lubią zwiedzać. Musi być zabawa i koniec. Chyba, że nie masz dzieci to nie masz problemu :)
poliśka

Re: Wycieczka

Post autor: poliśka »

Jeśli poszukujecie wycieczek szkolnych, to na pewno warto na spokojnie sobie zerknąć tutaj https://www.kompas.pl/wycieczki-szkolne ... -objazdowe . Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Wybór jest spory, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Bartek TczekŻ

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: Bartek TczekŻ »

Mam nadzieje, że znowu nas nie pozamykają i mój wyjazd na wycieczkę zagraniczną dojdzie do skutku. Wykupiłem super wycieczkę do Turcji z biura podróży Redo Travel http://www.redotravel.pl/kontakt/ i już nie mogę się doczekać. Wycieczkę kupiłem w bardzo atrakcyjnej cenie.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: Kuba77 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w wyjazd dla dzieci nawycieczke szkolną z pasją? Moj mlodszy syn ma wielki zapał do pilki noznej i języka niemieckiego chcialabym go jeszcze bardziej zachęcic do takich aktywnosci. https://www.kompas.pl/wycieczki-szkolne/zielone-szkoly Co o tym sądzicie ?
ODPOWIEDZ