Co się dzieje w sypialni

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Szarlot
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2020, 12:26

Co się dzieje w sypialni

Post autor: Szarlot »

Tytuł dla zainteresowania, a teraz do rzeczy ;) Chodzi mi o wystrój - jak wyglądają wasze sypialnie? Stawiacie na funkcjonalność czy jednak pozwalacie sobie (swoim kobietom) na wprowadzenie jakichś elementów typowo dekoracyjnych? Przyznam, jako kobieta, że ja sama należę do tej pierwszej grupy, ale jednocześnie, też jako kobieta, lubię mieć w pomieszczeniach ładnie urządzone, dlatego szukam od jakiegoś czasu ciekawych dodatków do sypialni. Na wszystkodospania.pl wybrałam już ładne wełniane koce i poduszki, szukam jeszcze jakichś kołder. A jak to wygląda u was?
Łabarkad306

Re: Co się dzieje w sypialni

Post autor: Łabarkad306 »

U mnie jest wiele elementów ogrzewających wnętrze, np. koce. Kluczowym jest dobór nie tylko łóżka i szafy, mam też obok łóżka ławkę https://www.vox.pl/meble-vox-lawki-i-stolki a do sięgania na wyższe półki szafy stołek.
Grażka

Re: Co się dzieje w sypialni

Post autor: Grażka »

Mi najbardziej podobają się stylowe wnętrza, które opowiadają jakąś historię. Dlatego tak bardzo podobają mi się stare meble antyki. Lubię otaczać się tego typu meblami z uwagi na ich klasę i estetykę. Każde wnętrze z ich udziałem jest szykowne i gustowne.
ODPOWIEDZ