Dobry prawnik do rozwodu

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Slawomierz1987
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 5:35

Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: Slawomierz1987 »

Witam. Przede mną dość trudna sprawa rozwodowa. Jeszcze nie stworzyłem pisma, ale już wiem, że będzie ciężko. Dlatego też szukam zaufanego prawnika, który pomoże mi przebrnąć przez papierologię i sam proces. Kogo z Łodzi polecacie?
Awatar użytkownika
chwalibog1982
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2019, 19:53

Re: Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: chwalibog1982 »

Ze swojej strony mogę polecić adwokata z poradniasalomon.pl. Na pewno skutecznie będzie Cię reprezentował, a przede wszystkim pomoże stworzyć wszelkie niezbędne pisma. Ma duże doświadczenie i potrzebną wiedzę, więc na pewno się na nim nie zawiedziesz. Powodzenia.
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: kropek »

Zawsze lepiej z prawnikiem.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: elik »

Jak dobry prawnik to zdecydowanie p. Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski. Dla mnie to był pierwszy i mam nadzieję ostatni rozwód, nie mam i nie miałam w tym doświadczenia. Za to p. Łukasz wręcz przeciwnie. Wie jak takie sprawy prowadzić. Jego doświadczenie przekłada się na bardzo profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 198
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: elegant »

Ja niestety nie mogę żadnego prawnika polecić, gdyż sam jeszcze nie miałem sytuacji gdzie musiałbym się rozwodzić. Jestem natomiast zdania, że tak jak opisano to w https://prawoprosto.pl/jak-przeprowadzic-rozwod/ to w sumie przeprowadzenie rozwodu jest poukładaną czynnością. Ja jestem przekonany, że warto znać takie kwestie gdyż nigdy nie wiemy kiedy nam się to przytrafi.
Awatar użytkownika
Kostek
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:28

Re: Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: Kostek »

Rozwód nie jest miłą rzeczą. Generalnie jest podobno jedna z najbardzo stresujacych sytuacji w życiu zaraz po utracie bliskiej osoby. Bo generalnie to tak jest.... rozwód to utrata żony/męża itd. U mnie rozwód praktycznie przeobraził się w wojnę, ja nie wiem na kogo ona trafiła, ze sie tak zmieniła. Miałem super adwokata, świetnego stratega mecenasa Pawła Budrrewicza, który dosłownie ograł moją żone i jej adwokacine.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 142
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: Erejka »

Nie będzie problemu ze znalezieniem prawnika od prawa rodzinnego - takie sprawy są bardzo popularne;) Myślę, że tu powinna wam pomóc kancelaria http://radcaprawny-debica.pl Znajdziecie tu pomoc prawną w standardowej formie, ale i także porady prawne online.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: Robaczek »

Z tego, co się orientuję, to kancelaria GAWOR, która działa na terenie Warszawy, Krakowa i Katowic, również takie sprawy rozwodowe prowadzi. Tak naprawdę rozwód to trudna sytuacja, trzeba się z tym uporać nie tylko psychicznie, ale również prawnie. Dlatego też myślę, że warto z takiej fachowej pomocy skorzystać w tym zakresie.
Awatar użytkownika
jakub
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2020, 11:41

Re: Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: jakub »

Śmiało mogę Wam polecić kompetentną osobę w tej dziedzinie- adwokat od rozwodów lublin. Rzetelna kancelaria adwokacka, z powodzeniem rozwiążą każdą sprawę
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 50
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:36

Re: Dobry prawnik do rozwodu

Post autor: Zośka123 »

Jeśli ktoś potrzebuje dobrego adwokata i porady prawnej to polecam zgłosić się do https://amled.pl/girlandy-ogrodowe tutaj na tej stronie znajdziesz kontakt i adres do najlepszego adwokata w stolicy. Masz także pomocnego bloga także zajrzyj i poczytaj.
ODPOWIEDZ