Firma sprzątająca

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
kokos
Posty: 38
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:00

Firma sprzątająca

Post autor: kokos »

Orientujecie się może czy istnieją firmy zajmujące się myciem grobów Zielona Góra? Jeden rodzinny nagrobek wygląda już bardzo źle i nie chcemy by dalej niszczał. Sami nie podejmiemy się czyszczenia z obawy przed zniszczeniem kamienia. Doradzicie coś?
K. Jęczner

Re: Firma sprzątająca

Post autor: K. Jęczner »

Osobiście korzystamy z usług takiej właśnie firmy http://www.biala-lilia.pl/. Wykupiliśmy jakiś czas temu "pakiet srebrny" i jak dotąd firma bardzo sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków.
Magdalena MorawskaĆ

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Magdalena MorawskaĆ »

Jeżeli jesteście z Gliwic to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy http://quattro.slask.pl/#contact. Ja współpracuję z nimi od bardzo dawna i nie zamieniłabym ich na żadną inną firmę. Mam do nich 100% zaufania, zawsze jest posprzątane na błysk i co najważniejsze w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 198
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Firma sprzątająca

Post autor: elegant »

Ogólnie ja lubię sprzątać i muszę przyznać, że jak najbardziej warto jest to robić samodzielnie. Jestem zdania, że właśnie w takim przypadku po prostu posprzątamy jeszcze lepiej. Ja również jestem bardzo zadowolony z korzystania z niezawodnego czyściwa https://calde.pl/czysciwo-tork i muszę przyznać, że jest to najlepszy wybór.
MonikaŚ

Re: Firma sprzątająca

Post autor: MonikaŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuje sprzedaż szczotek przemysłowych w tym szczotki talerzowe, walcowe, listwowe oraz inne modele szczotek, które są przeznaczone do zamiatarek, szorowarek i pozostałych urządzeń czyszczących to takie akcesoria możemy śmiało zamówić w tej firmie https://www.szczotkidozamiatarek.pl/kontakt/. Ja u nich takie szczotki regularnie zamawiam i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Roman Płeć

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Roman Płeć »

Dobrym i doświadczonym producentem chemii przemysłowej, która jest wykorzystywana między innymi do tego, aby sprzątać różnego rodzaju powierzchnię jest https://www.sarmata-lbl.pl/ polecam zdecydowanie z nimi współpracę. Szeroka oferta, dopasowana do potrzeb różnych klientów, same środki wydajne, sprawdzone, praktyczne
Eluśka

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Eluśka »

Niestety ja nigdy nie miałam okazji korzystać z takich usług i jestem wręcz przekonana, że samodzielnie zdecydowanie lepiej posprzątam moje mieszkanie. Przecież zobacz, że to nie jest nic skomplikowanego, a tak naprawdę najważniejszą sprawą jest to, aby korzystać z jak najlepszych środków.
dębert

Re: Firma sprzątająca

Post autor: dębert »

Znalezienie sprawdzonej i zaufanej firmy sprzątającej jest ważne. Jeżeli mieszkacie na terenie Katowic to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.sprzatanie-katowice.com/oferta Jest to bardzo dobra firma sprzątająca z usług, której sam już od jakiegoś czasu korzystam. Firma ta zatrudnia rzetelnych pracowników, którym można zaufać.
Jodełka

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Jodełka »

Jest w naszym kraju całkiem sporo różnych firm sprzątających i ja jestem zdania, że również warto jest wiedzieć aby do sprzątania korzystać ze sprawdzonych produktów. Właśnie dlatego chciałabym każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://calde.pl/blog/jaki-rodzaj-czysciwa-wybrac gdzie fajnie wytłumaczono jakie czyściwo wybrać.
ANDRZEJż

Re: Firma sprzątająca

Post autor: ANDRZEJż »

Posiadam bardzo duży dom i chyba przeliczyłem się, że będę go wstanie sam ogarnąć i w związku z tym musiałem podjąć z firmą sprzątającą. Dobrą firmę sprzątającą znajdziemy w firmie Quattro w Gliwicach http://quattro.slask.pl/#service i powiem wam, że naprawdę dobrze sprzątają za rozsądną cenę.
ODPOWIEDZ