Gry

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
owiś9303

Re: Gry

Post autor: owiś9303 »

Jeśli gry, to tylko i wyłączenie gry komputerowe, które pozwolą i na to, aby skorzystać sobie z fajnej rozrywki. Bardzo zależy mi na tym, aby gra była jak najbardziej interesująca. W tym celu koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę http://www.ciazowy.pl/blog/ihkato,pozna ... ,post.html . Tam znajdziecie ciekawe informacje związane z grą LOL. Sama spróbowałam, skorzystałam i moim zdaniem świetna gra! Trzeba sprawdzać i szukać. Jeśli lubicie ciekawe fabuły to na pewno się zainteresujecie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: Gry

Post autor: Kamilla36 »

Odkąd zaczęłam spotykać się z moim chłopakiem, gry stały się moją pasją. Po prostu zaczął on mnie nią zarażać. Nie jest tak, że ciągle gramy, bo przede wszystkim rozglądamy się za ciekawostkami dotyczącymi gier. Na stronie: https://dong.net.pl/rozrywka/league-of- ... iecie-gry/ znaleźliśmy fantastyczny artykuł o league of legends. Nie spodziewałam się, że gra ma tak ciekawą historię. Teraz na pewno będę częściej rozglądała się właśnie za takimi ciekawostkami, bo ta całkowicie odmieniła moje myślenie o tej grze.
Marciś23

Re: Gry

Post autor: Marciś23 »

Jeśli macie problem z wyborem gier to rzućcie okiem na playstation store. Znajdziecie tam naprawdę sporo gier na playstation store. Według mnie warto kupować gry z internetu, ponieważ można na nich znaleźć naprawdę ogromny wybór gier w niskich cenach.
ODPOWIEDZ