Inwestowanie - czy to się opłaca?

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Lubomir_77
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:50

Inwestowanie - czy to się opłaca?

Post autor: Lubomir_77 »

Cześć! Jak podchodzicie do tematu inwestowania w nieruchomości? Uważacie, że to się opłaca? Nie ukrywam, że bardzo ciekawi mnie, jak działa ta branża.
Awatar użytkownika
Bolelut_83
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2020, 7:22

Re: Inwestowanie - czy to się opłaca?

Post autor: Bolelut_83 »

Inwestuję od kilku dobrych lat i dzięki temu mogę śmiało powiedzieć, że jestem niezależny finansowo. Gdybyś był zainteresowany zdobyciem wiedzy na tematy inwestowania, to bardzo polecam Ci warsztaty https://wiwn.pl/. Sam brałem w nich udział i to tam zdobyłem większość wiedzy, którą teraz wykorzystuję ;)
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 59
Rejestracja: 02 gru 2019, 7:54

Re: Inwestowanie - czy to się opłaca?

Post autor: mamapiotra »

Sposobów inwestowania jest mnóstwo, nie na wszystkich musimy się znać - to oczywiste. Chcą inwestować musimy tez pamiętać o jednej podstawowej zasadzie ,że każde inwestowanie wiąże się z ryzykiem- mniejszym bądź większym.Na początek więc warto trochę poczytać na ten temat i odwiedzić dobre portale finansowe .Jeśli dalej uznamy ,że chcemy to robić to albo poznaliśmy tajniki wiedzy na tyle dobrze by nie żałować albo skontaktujmy się z doradcą, który przy najmniej na początku poprowadzi nas za rękę.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 100
Rejestracja: 26 sie 2019, 20:17

Re: Inwestowanie - czy to się opłaca?

Post autor: karol »

Wszystko się opłaca, tylko musisz wiedzieć w co inwestować, najlepiej masz w system xtb tam masz wszystko od podstaw wyjaśnione, demo na start Ci pomaga,a potem już leci z górki, tylko trzeba miec silną wolę i spokój wewnętrzny zachować a wszystko się uda.
ODPOWIEDZ