Jak podnieść wyniki sprzedażowe?

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
kolasa72
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 14:29

Jak podnieść wyniki sprzedażowe?

Post autor: kolasa72 »

Dzień dobry. Rozpoczynam pracę jako handlowiec i zastanawiam się jak podnieść wyniki sprzedażowe. Z tej strony https://perso.in/blog/cechy-dobrego-sprzedawcy/ dowiedziałem się o cechach osobowościowych potrzebnych w tym fachu. Czy ktoś bardziej doświadczony może podzielić się wskazówkami związanymi z tą pracą?
toselś

Re: Jak podnieść wyniki sprzedażowe?

Post autor: toselś »

praca nie łatwa, musisz wiedzieć jak z każdym klientem rozmawiać
barbar
Posty: 183
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Jak podnieść wyniki sprzedażowe?

Post autor: barbar »

Zgadzam się że to przede wszystkim sprzedawca musi znać cechy dobrego sprzedawcy i skuteczne techniki sprzedaży. Dopiero gdy zacznie je stosować można oczekiwać wysokich wyników sprzedaży. Zobaczcie na tej stronie o czym mówię http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/ . Podejście konsultanta do pracy i jego wiedza ma ogromne znaczenie tak samo jak znajomość sprzedawanego produktu. Regularnie pracodawca powinien wysyłać swoich pracowników na szkolenia sprzedażowe. To zagwarantuje firmie zadowalające rezultaty i ugruntuje wysoką pozycję firmy na rynku. Każdego pracownika da się w ten sposób do pracy przygotować.
Michalina_12ą

Re: Jak podnieść wyniki sprzedażowe?

Post autor: Michalina_12ą »

Polecam jakieś materiały marketingowe. Może jakieś torby lub plecaki z logo dla klientów Belveder.com.pl?
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Jak podnieść wyniki sprzedażowe?

Post autor: elegant »

Wydaje mi się, że raczej każdy z nas pewno by tego chciał lecz nie jest to czasami takie łatwe jakby nam się wydawało. Ja jestem zdania, że doskonale sprawdza się to co napisano na stronie https://taxology.co/limity-sprzedazy-wysylkowej-w-ue/ czyli o limitach w sprzedaży wysyłkowej w Unii Europejskiej.
ODPOWIEDZ