Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Walerian1985
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 12:23

Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Post autor: Walerian1985 »

Witam. Dwa lata temu miałem wypadek drogowy, a niedawno dowiedziałem się, że mogę starać się o dopłatę do otrzymanego już odszkodowania. Wiecie, jak powinienem się za to zabrać?
Awatar użytkownika
hektor-90
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 7:46

Re: Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Post autor: hektor-90 »

Na początek polecam skontaktować się z firmą rzeczoznawcaonline.pl. Znają się na wszystkich procedurach z tym związanych. Są ekspertami od odszkodowań i kosztorysów napraw. Na pewno Ci pomogą.
Awatar użytkownika
wacha
Posty: 325
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:38

Re: Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Post autor: wacha »

A wiecie, że po wypadkach na rowerze również należy się odszkodowanie? Nie każdy jednak ubezpieczyciel jednak wypłaca należne pieniądze, albo zaniża odszkodowanie. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://insito-odszkodowania.uk/wypadek-na-rowerze/ i poczytać na ten temat. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 143
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Post autor: Erejka »

Przede wszystkim musicie skonsultować się z kimś, najlepiej z prawnikiem, kancelarią adwokacką, czy w ogóle macie o co walczyć, czy jest sens próbować. Sytuacje są różne wiadomo. Później możecie właśnie im oddać sprawę i najlepiej niech oni się tym zajmują, bo dokładnie wiedzą jak się za to zabrać. Tu na stronie https://lexperiens.pl/ znajdziecie kancelarie, która ma w swojej ofercie właśnie pomoc w tym zakresie, a i także w innych sprawach związanych z prawem.
smerfuś55

Re: Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Post autor: smerfuś55 »

Tego to ja sama jestem bardzo ciekawa, bo mój tata jakiś czas temu uległ wypadkowi w wyniku którego nie może pomagać nam na gospodarce. W wyniku tego nasz status majątkowy znacznie się pogorszył. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy jest możliwa w naszym przypadku wycena szkody aby chociaż troszkę nam ułatwić funkcjonowanie. Myślicie, ze to jest możliwe?
W0jć3ch

Re: Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Post autor: W0jć3ch »

Na początku należy nadmienić, że o dopłatę do odszkodowania możesz starać się jedynie jeżeli od zdarzenia nie minęły 3 lata i nie podpisałeś ugody z ubezpieczycielem. Jeżeli minął okres 3 lat lub podpisałeś ugodę z ubezpieczycielem to już pozamiatane! Jeżeli jednak nie to warto się postarać o uzyskanie wyższej kwoty. Z własnego doświadczenia poleciłbym żebyś sprzedał prawa do swojej szkody jakiejś firmie odszkodowawczej. Firm na rynku jest pełno więc na pewno znajdziesz taką, która za odszkodowanie zaoferuje Ci najwyższą kwotę. Uważam, że jest to najlepsza opcja na zaniżone odszkodowania. Więcej o sprzedaży szkody możesz przeczytać w artykule: https://odkup-odszkodowan.com.pl/odkup- ... kodowania/. Na blogu znajdziesz także wiele innych wpisów, które wszystkie są z tematu zaniżonego odszkodowania, dopłat, odkupu i skupu odszkodowań oraz o pomocy rzeczoznawcy samochodowego.
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Post autor: jkyt »

Korzystałem, jeśli chodzi o odzyskanie odszkodowania z pomocy tej kancelarii https://wieksze-odszkodowanie.pl/porady-prawne/ - pomogli mi bardzo szybko wystosować odpowiednie pismo i potem poprowadzono sprawę bardzo sprawnie i rzeczowo. Ubezpieczalni bardzo szybko udowodniliśmy, że należy mi się odpowiednie odszkodowanie i je dostałem.
Gość

Re: Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Post autor: Gość »

Nawet nie wiedziałem, że takie dopłaty są możliwe. Wypadek miałem dość dawno a prawnicy z http://klaims.eu/ z Siedlec wywalczyli dla mnie naprawdę wysokie odszkodowanie. Gdyby nie ich pomoc mógłbym jedynie pomarzyć o takich pieniądzach.
ODPOWIEDZ