Jaki kręgarz z Krakowa?

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Gustaw-95
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2020, 4:38

Jaki kręgarz z Krakowa?

Post autor: Gustaw-95 »

Witam serdecznie. Potrzebuję solidnej rehabilitacji po urazie kręgosłupa, więc szukam sprawdzonego kręgarza z Krakowa. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Witold85
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2020, 21:46

Re: Jaki kręgarz z Krakowa?

Post autor: Witold85 »

Od kilku tygodni chodzę na rehabilitację do https://www.jedynezdrowie.pl/medycyna-n ... bilitacja/ i właśnie tę przychodnię mogę Ci polecić. Przyjmuje tam kręgarz, ale też ortopeda czy fizjoterapeuta. Oferują fachową opiekę i, co najważniejsze, nie faszerują niepotrzebnymi lekami ;)
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Jaki kręgarz z Krakowa?

Post autor: Ardi »

Od dłuższego czas mam problemy z kręgosłupem i od czasu do czasu chodzę na rehabilitacje i na masaże. Żeby nie czekać w kolejkach zarejestrowałam się na tej stronie http://www.rehabilitacje.org/ i wszystko poszło sprawnie. Jest ze mną coraz lepiej
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 78
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:10

Re: Jaki kręgarz z Krakowa?

Post autor: Tomasz332 »

Ja miałam problemy z kolanami ostatnio. Koleżanka poleciła mmi firmę rehabilitacja łódź Rehabilitacja okazała się dla mnie zbawienna, lekarze którzy tam pracują są największymi specjalistami na rynku. Jetsem zadowolona z tego, że mieli profesjonalne podejście do pacjenta i dzięki temu mogę ciesyzć się zdrowiem.
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: Jaki kręgarz z Krakowa?

Post autor: inaka »

Zgadzam się, przy leczeniu kręgosłupa pomocny może się okazać również ortopeda. Słyszałam, że ortopeda z Rzeszowa ortopedarzeszow.pl ma duże doświadczenie w leczeniu różnych urazów. Uważam, że w tego typu sytuacjach nie należy oszczędzać, a lepiej wybrać lekarza, który ma doświadczenie w swojej branży.
Cóż

Re: Jaki kręgarz z Krakowa?

Post autor: Cóż »

Zdecydowanie lepiej leczyć się prywatnie. Ja osobiście mam lepsze doświadczenie z lekarzami do których prywatnie chodziłam, jak na NFZ. Jeżeli szukacie dobrej placówki w Warszawie, to możecie przykładowo udać się do Centrum Medycznego Gamma przy ul. Broniewskiego 3. Tam znajduje między innymi sześć gabinetów lekarskich, jedna sala rehabilitacyjna, gabinety do badań diagnostycznych USG, RTG, RM i TK, dwie sale operacyjne. Można przeprowadzić kompleksowe badania, jak ważne operacje. Najważniejsze jest to, że mają tam bardzo dobrych lekarzy
wola50831

Re: Jaki kręgarz z Krakowa?

Post autor: wola50831 »

W Krakowie niestety nikogo nie znam, ale mogę polecić Wam sprawdzonego specjalistę z województwa dolnośląskiego - kręgarz Wrocław. U mnie sprawdził się rewelacyjnie :)
ODPOWIEDZ