Kiedy należy się odszkodowanie?

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Luborad
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2020, 16:47

Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Luborad »

Cześć forumowicze. Zauważyłem, że sporo kierowców nie wie nawet, kiedy może ubiegać się o odszkodowanie. Wszystkim kojarzy się to oczywiście z kolizją, ale szkody, za które można uzyskać odszkodowanie obejmują też sytuacje, kiedy to wjechaliśmy w dziurę i uszkodziliśmy zawieszenie czy kiedy to drzewo podczas burzy spadło nam na samochód. Przykładów jest więcej, więc polecam zagłębić się w ten temat. Chyba że macie już o tym jakąś wiedzę?
hiczungł

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: hiczungł »

Nie poddawaj się w walce o odszkodowanie, nigdy nie jest za późno. W ostatniej chwili znajomy polecił mi usługi https://www.meritum.bielsko.pl/#OBSLUGA-PRAWNA z którymi wspólnymi siłami rozpoczęliśmy kompleksową likwidację szkód . Do tego mogliśmy liczyć na obsługą prawno - finansową zaistniałej szkody i reprezentowanie w procesie likwidacji.
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: inaka »

Dobre pytanie. Moim zdaniem warto poszerzać wiedzę w tym zakresie, bo zwyczajnie nie zawsze wiemy, że odszkodowanie nam się należy. Tak jest w przypadku na przykład uszkodzeń kół na dziurawej drodze. Unilink ma na stronie przydatne informacje w tym temacie - tutaj https://unilink.pl/porady/uszkodzone-ko ... zkodowanie do poczytania. Warto mieć na uwadze, bo takie sytuacje zdarzają się często.
Sławomir

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić usługi firmy, która zajmuje się skupem odszkodowań OC oraz pomocą w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania . Wystarczy, że dostarczycie pare dokumentów, w tym oświadczenie sprawcy kolizji drogowej , a oni sie wszystkim zajmą.
hiczungł

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: hiczungł »

Ja postanowiłem o skorzystaniu z usług firmy, dzięki której ubieganie się o należne odszkodowanie nabrało większego sensu. Pomocy na tym polu udzielono mi u https://www.odszkodowaniasuwalki.pl/ofe ... unikacyjne . Rozpoczęliśmy walkę o pelną rekompensatę i był to całkiem trafiony wybór. Wywalczyliśmy dużo wyższe odszkodowanie niż początkowo nam proponowano.
Tołdir

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Tołdir »

Jeżeli na przykład nie ze swojej winy mieliśmy wypadek, zdecydowanie warto podjąć współpracę z firmą, która specjalizuje się w uzyskiwaniu odpowiedniej wysokości odszkodowań. To ważne. W końcu pieniądze często idą na przykład na rehabilitację. Tu polecam kontakt z http://odszkodowaniatemido.pl/
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Kuba77 »

Witam,co sądzicie o tym,by dowiedzieć się więcej na temat polskiej firmy zajmującej się odskzodowaniami w UK? Chcę znalezc kompetentną firmę. Co sądzicie o tym https://insito-odszkodowania.uk/ ? Zalezy mi,by dowiedzieć się więcej na temat szansy na uzyskanie takiego odszkodowania.
ODPOWIEDZ