Kiedy należy się odszkodowanie?

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 11:47

Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Gabriel »

Witam forumowiczów. Są pewne uszkodzenia pojazdów, za które należy się odszkodowanie, a mimo to niewiele osób tak naprawdę ma tego świadomość. Takie kwestie jak odszkodowanie za wandalizm na pojeździe są raczej znane, prawda? Słyszeliście o odszkodowaniu za uszkodzenie podczas koszenia trawy? Polecam takie rzeczy konsultować z rzeczoznawcą, bo można sporo zyskać ;)
DarekĆ78

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: DarekĆ78 »

Mój znajomy polecił mi firmę PRZEDSIĘBIORSTWO SZACOWANIA z Bydgoszczy https://www.doplatydooc.com.pl/kontakt . Firma oferuję się odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych i pomagają ubiegać się o całościowy i adekwatny zwrot kosztów za zwiększone potrzeby rehabilitacyjne oraz zwrot należności za poniesioną opiekę, zakup leków czy pobyt w szpitalu.
Konował

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Konował »

Często jest tak, że ubezpieczyciel nie mówi o takiej możliwości. Nie jest im na rękę takie działania, które by powodowały wypłatę środków. W takim przypadku najlepiej brać dobrego rzeczoznawcę a nawet od razu prawnika. Pismo z kancelarii wygląda dużo lepiej i jest to najlepsza opcja. My mieliśmy podobny przypadek i u nas kancelaria fenix z Warszawy prowadziła sprawę.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Kuba77 »

Odszkodowanie w UK za stres w pracy – kiedy można się o nie ubiegać? Na stronie https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... e-ubiegac/ znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat odszkodowania w UK.
Polecam się zapoznać :)
Klęczak

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Klęczak »

Chyba nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. To bardzo indywidualna kwestia. U nas ostatnio udało się dzięki https://kancelaria-myszor.pl/szkody-gornicze wywalczyć takie jednorazowe odszkodowanie za szkody górnicze. Naprawdę jeśli są jakieś szanse to warto walczyć!
jegomościa

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: jegomościa »

Sprawy o odszkodowanie to pojęcie, które obejmuje masę różnych sytuacji, a wiele z nich potrafi być skomplikowana i niejasna. Dlatego każdy, kto chce ubiegać się o odszkodowanie w jakiejkolwiek sprawie, powinien zgłosić się do radcy prawnego. Wsparcie osoby, która płynnie porusza się w tematach prawnych będzie ogromnym ułatwieniem. Od siebie polecam Kancelarię Radcy Prawnego Mariusz Kimus w Częstochowie, gdzie można liczyć na rzetelne i sumienne podejście do sprawy i szczere zaangażowanie notariusza. Warto się udać w to miejsce, aby mieć pewność, że robimy w danej sytuacji wszystko tak, jak trzeba.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Kuba77 »

Witam,co sądzicie o tym,by starac sie o odszkodowanie w UK? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... to-zalezy/ Co o tym sądzicie? Chętnie dowiem się więcej.
Manniałłł

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: Manniałłł »

O odszkodowanie należy walczyć do samego końca. Przyda się również nie mała pomoc specjalistów, ja w tym wypadku zadecydowałem o usługach https://odszkodowania-versus.pl/nasza-oferta/ . Walczyliśmy o odszkodowanie z powodu wypadku komunikacyjnego a bardzo mi zależało na tym.
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: uxinia »

Odszkodowanie należy nam się za poniesione obrażenia w wypadkach komunikacyjnych, jak i wypadkach w pracy. Ja akurat miałam wypadek na pasach i doświadczenia mam złe, bo ubezpieczyciel wypłacił mi o wiele niższą kwotę niż powinien, a za potrącenie rowerzysty, w którym złamałam miednicę powinnam dostać minimum 15000 złotych. Po skontaktowaniu się z firmą AP Odszkodowania zostałam poinformowana o zaniżeniu kwoty, podjęłam współpracę i po dwóch miesiącach została mi wypłacona należność. Cieszę się, że są firmy, które pomagają poszkodowanym, bo jak widać pomimo, że płacimy składki na ubezpieczenie, to jesteśmy oszukiwani.
dorii

Re: Kiedy należy się odszkodowanie?

Post autor: dorii »

A kojarzycie firmę https://prawopamieci.pl/odszkodowania-wojenne/ ? Tak pytam, ponieważ nie wiem czy wiecie, ale dzięki nim możecie uzyskać odszkodowanie powojenne. Zatem jak kogoś z waszych bliskich dotknęła wojna, dzisiaj może się ta osoba starać o zadośćuczynienie za wszelkie krzywdy i straty.
ODPOWIEDZ