kredyt frankowy a walka z bankiem

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Antonin_77
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2024, 12:07

kredyt frankowy a walka z bankiem

Post autor: Antonin_77 »

Cześć wam. Słuchajcie, macie może już jakieś doświadczenie w walce z bankiem w kwestii kredytów frankowych Legnica? Tak się składa, że i ja planuję wreszcie zrobić z tym porządek i zastanawiam się nad wybraniem się do adwokata. Podzielicie się ze mną wskazówkami? Chętnie wysłucham Waszych porad i opinii. Mam nadzieję, że wreszcie uda mi się znaleźć skuteczne rozwiązanie.
Kwaśny

Re: kredyt frankowy a walka z bankiem

Post autor: Kwaśny »

Zrozumienie mechanizmów wpływających na zmianę rat kredytów mieszkaniowych jest kluczowe dla każdego kredytobiorcy. W 2024 roku wiele będzie zależało od polityki stóp procentowych oraz ogólnej sytuacji gospodarczej. Przydatne informacje na temat potencjalnych scenariuszy dla rynku mieszkaniowego oferuje strona https://citymag.pl/czy-raty-kredytow-mi ... 2024-roku/ gdzie eksperci dzielą się swoimi opiniami.
Alicjusz

Re: kredyt frankowy a walka z bankiem

Post autor: Alicjusz »

Hej,

Współczuję Ci, że musisz użerać się z bankami. Ja na szczęście uniknęłam kredytu we frankach, za to wzięłam pozabankową pożyczkę na spłatę zobowiązań na www.hipoinvest.pl i jestem zadowolona. Może takie rozwiązanie pomogłoby Ci spłacić część należności?
ODPOWIEDZ