Malowanie ocynkowanych powierzchni

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Manuel_88
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 14:07

Malowanie ocynkowanych powierzchni

Post autor: Manuel_88 »

Siemka. Czym polecacie malować ocynkowane powierzchnie takie jak na przykład dach? Muszę go nieco odświeżyć, ale nie wiem, jaki produkt wybrać, żeby efekt utrzymał się na długo. Może moglibyście mi coś polecić?
Awatar użytkownika
Wislaw1973
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 4:26

Re: Malowanie ocynkowanych powierzchni

Post autor: Wislaw1973 »

Najlepiej sprawdzą się produkty od SiD Coating's. Skoro już mowa o malowaniu dachu, to poczytaj sobie na temat farby ANVI-DACH. To farba, która jednocześnie stanowi podkład. Trwała, świetnie zabezpieczająca przed korozją, po prostu rewelacja ;)
Awatar użytkownika
marzyciel
Posty: 57
Rejestracja: 20 lip 2020, 22:21

Re: Malowanie ocynkowanych powierzchni

Post autor: marzyciel »

Mając na uwadze dobro naszej nieruchomości - niezależnie czy jest to dom, czy być może zakład produkcyjny to powinniśmy dbać o stan elementów zewnętrznych. Dach będący w dobrym stanie pełni funkcję nie tylko reprezentatywną (jeśli jest widoczny w sporej części, a taka sytuacja nie jest rzadkością) ale także pełni ważne funkcje hydro oraz termoizolacyjne, dlatego stan jego nawierzchni jest tak ważne. Jeżeli nachodzi taka potrzeba to należy się decydować na czyszczenie dachu. Jako że jest to praca wysokościowa to zdecydowanie lepiej jest to zlecić firmie zewnętrznej która jakiekolwiek ryzyko związane z wykonywaniem prac bierze na siebie i prawdopodobnie ma wymaganą wiedzę to wykonywania tego typu pracy.
ODPOWIEDZ