Oględziny auta po wypadku

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
sulisław_75
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 6:14

Oględziny auta po wypadku

Post autor: sulisław_75 »

Do jakiego serwisu w Łodzi polecacie się wybrać na oględziny powypadkowe? Żeby nie pominęli niczego i naprawdę profesjonalnie zajęli się sprawą.
Awatar użytkownika
arkadiusz69
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 12:10

Re: Oględziny auta po wypadku

Post autor: arkadiusz69 »

Ja jakiś czas temu byłem na takich oględzinach w kris-cars.eu. Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Pełen profesjonalizm, super kontakt z fachowcami. Na pewno nie raz będę do nich zaglądał przy okazji ubytków w lakierze itp. ;)
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Oględziny auta po wypadku

Post autor: Robaczek »

Czasami auto po wypadku jest w takim stanie, że nadaje się już tylko do kasacji. W takiej sytuacji polecam kontakt z firmą https://kupiewszystkieauta.pl/auto-kasacja/ z Warszawy, która zajmuje się właśnie kasacją pojazdów ;) Plusem jest to, że firma ta oferuje bezpłatny odbiór Waszego auta lawetą, więc nie musicie się martwić o taki transport we własnym zakresie ;)
hiczungł

Re: Oględziny auta po wypadku

Post autor: hiczungł »

Po oględzinach pojazdu stwierdzono, iż nadaje się on wyłącznie do kasacji. Z tej okazji zgłosiliśmy się do https://www.kasacjapojazdow-pomocdrogow ... a-pojazdow , aby jak najszybciej pozbyli się kłopotu. Samochód został rozebrany na części a następnie poddany utylizacji. Bardzo szybkie i sprawnie złomowanie, taki pojazd był tylko kulą u nogi.
Mirkło

Re: Oględziny auta po wypadku

Post autor: Mirkło »

Jeżeli chodzi o złomowanie pojazdów to moim zdaniem bardzo dobrym i po prostu praktycznym rozwiązaniem jest tu współpraca z dobrą firmą, która po pierwsze ma wiedzę, po drugie doświadczenie. Tu kontakt zostawiam https://www.autozlom-wilkowice.pl/. Spokojnie można oddać do kasacji praktycznie każdy pojazd i będzie wszystko załatwione od A do Z
Awatar użytkownika
Ori35
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:17

Re: Oględziny auta po wypadku

Post autor: Ori35 »

Czasami, gdy kolizja czy wypadek jest poważny, to naprawa może być bardzo kosztowna. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie złomowanie samochodu. Takie usługi wykonuje firma https://mamauto.pl/ . Wykorzystują nowoczesny sprzęt, pracują tam doświadczeni pracownicy. Na wraku auta można zarobić kilka złotych.
ODPOWIEDZ