Relaks po pracy - co preferujecie?

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
ewuś

Relaks po pracy - co preferujecie?

Post autor: ewuś »

Relaks po pracy - co preferujecie?

Jakie formy odprężenia się pozwalają wam się autentycznie zrelaksować i złapać w płuca trochę czasu dla siebie, radości? Ja chodzę na basen, w ogóle lubię pływać, czytam sporo książek, staram się wychodzić z psami na spacer bo wiadomo że zwierzęta odprężają, no a wieczorem lubię zerknąć tu na forum czy na forum http://www.news.niska-emerytura.pl/ i właśnie pogadać z ludźmi, czas miło spędzić. dowiedzieć się czegoś ciekawego itd.
Czasem też coś dobrego sobie do pogaduszek wypiję, ale soczki, nie procenty.

A Wy? Co robicie po pracy tak tylko dla siebie?
torys

Re: Relaks po pracy - co preferujecie?

Post autor: torys »

Hej. Ja po pracy lubię sobie na spokojnie, dla relaksu povapować. Odkąd rzuciłem palenie tradycyjnych papierosów, e-papierosy sprawiają mi mega przyjemność i nie są, aż tak trujące. Wszystkie akcesoria typu: płyny, grzałki, atomizery, ładowarki i wiele więcej, kupuję od bardzo dawna w jednym sklepie. Nazywa się on VAPE KITCHEN i mieści się w Warszawie. Ja zamawiam zawsze przez jego stronę internetową: https://vapekitchen.pl/pl/c/Akcesoria/45 Bardzo mi się podoba jakość produktów, ich ceny i szybka wysyłka, a że wybór mają ogromny, to często robię zakupy w dużych ilościach.
kajaa

Re: Relaks po pracy - co preferujecie?

Post autor: kajaa »

Alternatywnie, istnieje możliwość zapisania się na kurs pływania dla osób dorosłych Warszawa, oferowany przez https://trimasters.pl/ . Warto zaznaczyć, że jakość nauki na tym kursie jest bardzo wysoka, a co równie istotne, koszty uczestnictwa nie są nadmiernie wygórowane.
Julia

Re: Relaks po pracy - co preferujecie?

Post autor: Julia »

Teraz zimą najczęściej to chyba korzystam z jacuzzi z https://berndorf.pl/ była to opłacalna inwestycja. Teraz już nigdzie nie musze jeździc żeby się zrelaksować w bąbelkach tylko mogę to robić w zaciszu domowym
ODPOWIEDZ