Rozwój biznesu

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
misiowy
Posty: 73
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:34

Rozwój biznesu

Post autor: misiowy »

Chcę nawiązać współpracę w kilkoma firmami ale nie mam pewności czy są to uczciwi i wypłacalni partnerzy biznesowi. Czy można to w jakiś sposób sprawdzić? Weryfikacja w BIG wystarczy?
ramća

Re: Rozwój biznesu

Post autor: ramća »

Moim zdaniem rozwój firmy ro nie tylko nawiązywanie współpracy, to także inwestowanie w różnego rodzaju oprogramowania, które w danej branży z pewnością okażą się wsparciem. Ja szukałam czegoś do branży, w której zdecydowana większość kontaktów z klientem jest telefoniczna. Rozmowa z botem Hellobot może okazać się tutaj świetnym rozwiązaniem. To bot głosowy, który za pomocą mowy naturalnej porozumiewa się z naszym klientem. Warto sobie poczytać na temat tego, co potrafi taki bot.
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 120
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: Rozwój biznesu

Post autor: pattka »

Taka weryfikacja w zasadzie jest niezbędna i przydaje się każdemu przedsiębiorcy który chce nawiązać nowe relacje biznesowe a jest lista dłużników która pomaga zweryfikować nierzetelne firmy
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 143
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Erejka »

Rozwijać firmę można na rózne sposoby oczywiście, warto zapoznać się z różnymi możliwościami dla waszego biznesu i wybrać to co będzie oczywiście najbardziej opłacalne. może i u was sprawdzi się system pocztowy od http://serwerpoczty.pl Według mnie świetna opcja do pracy grupowej
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Rozwój biznesu

Post autor: elegant »

Zdecydowanie praktycznie w każdej firmie na pewno będzie odpowiednie oprogramowanie i muszę przyznać, że ja również stawiam na informatyzację mojej. Najbardziej jestem zadowolony z posiadanie oprogramowania z firmy https://www.connecto.pl/ i jestem przekonany, że jak najbardziej sprawdza się ono znakomicie.
Łoś

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Łoś »

Bardzo często zastanawiałem się jak firmy znajdują inne firmy :D które tworzą dla nich rozwiązania programistyczne. Znalazłem naprawdę świetną stronkę https://goidea.pl/filemaker.php gdzie znajdziecie świetną firmę, która zajmuje się realizacją aplikacji oraz oprogramowania, polecam wam to wszystkim sprawdzić bo moim zdaniem warto
KaraŚ

Re: Rozwój biznesu

Post autor: KaraŚ »

Jest wiele dobrych strategii rozwoju biznesu, ale myślę, że najlepsza to rozwój kont biznesowych na portalach społecznościowych. W szczególności warto zwrócić uwagę na Instagram. Uważam, że na początku można kupić pierwszych followersów. Ja kupiłem obserwacje na Instagram i bardzo sobie chwalę.
tomidś

Re: Rozwój biznesu

Post autor: tomidś »

chciałbym zapytać czy ktoś z was korzysta może w swojej firmie z zewnętrznej centralki do obsługi telefonicznej i wszelkich takich rozwiązań typowo zautomatyzowanych? U mnie w ogóle obsługa klienta obecnie kuleje i chciałbym coś usprawnić, ulepszyć i przy tym nie wydać majątku. podobno takie rozwiązania jak te https://systell.pl/wirtualna-centrala-telefoniczna/ są fajne, ktoś z was korzystał? jak to dokładnie działa? opowiedzcie z doświadczenia jak się sprawdza to rozwiązanie?
Otóż

Re: Rozwój biznesu

Post autor: Otóż »

Jeżeli zastanawiacie się jak powinno wyglądać przechowywanie dokumentacji medycznej, to polecam zajrzeć na stronę rsqdoctor.com Znajdziecie tam propozycje aplikacji, która w znacznym stopniu ułatwia pracę lekarzom z każdej dziedziny. Dbają oni również o zabezpieczenie danych osobowych waszych pacjentów, więc nie będziecie musieli się tym już martwić.
ODPOWIEDZ