Wizyta w poradni prawnej

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Jedrzej1976
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 21:28

Wizyta w poradni prawnej

Post autor: Jedrzej1976 »

Witam forumowicze. Byliście kiedykolwiek w kancelarii prawnej? Mnie przydałby się dobry radca prawny w Łodzi. Mam do omówienia kilka kwestii i wydaje mi się, że tylko prawdziwy specjalista będzie w stanie mi pomóc. Dajcie znać, na jaką kancelarię powinienem waszym zdaniem zwrócić uwagę.
Michał102

Re: Wizyta w poradni prawnej

Post autor: Michał102 »

Hm. Nie mam zielonego pojęcia jak teraz wyglądają wizyty. Słyszałem, że część kancelrarii prowadzi e-porady np. telefonicznie czy przez kamerki jak Skype. Na stronie https://kancelariapawelczak.pl/ powinieneś znaleźć więcej informacji o tym jakiego rodzaju porady prowadzi teraz kancelariia
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Wizyta w poradni prawnej

Post autor: mruczka8 »

Może warto poszukać także innych rozwiązań? W moim odczuciu ważne jest aby znaleźć i dopasować je do danej sprawy. Jest to niesamowicie ważne, szczególnie że w obecnych czasach istotne jest dopracowanie wszelkich działań od początku do końca. Polecam porady prawne online które przede wszystkim są bardzo konkretne.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: Wizyta w poradni prawnej

Post autor: elik »

Owszem korzystałam z pomocy prawnej tyle, że w Szczecinie. Właśnie tam polecono mi adwokata Łukasza Węgłowskiego. Jego kancelaria działa w całym zachodniopomorskim i specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Moja sprawa to niestety rozwód z moim już byłym mężem, ciężko było. Bez dobrego adwokata bym sobie nie poradziła.
jóźka

Re: Wizyta w poradni prawnej

Post autor: jóźka »

Nawet jeśli chodzi jedynie o porady prawne, to warto udać się do kogoś z doskonałą renomą. W Gliwicach byłaby to na pewno kancelaria adwokacka Wojas Pawlak. Niezależnie od tego czy porada prawna dotyczy prawa rodzinnego, gospodarczego czy karnego - oni odpowiedzą na Twoje pytania.
ODPOWIEDZ