Zainteresowania dzieci

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
Maryla

Zainteresowania dzieci

Post autor: Maryla »

Witam. Wiemy, że zainteresowania naszych pociech trzeba rozwijać i wspierać w różnych dziedzinach. Uważam, że warto dziecko zapisać na zajęcia capoeiry, bo wyjdzie mu to na zdrowie. Będzie miało ukształtowane prawidło postawę ciała, a ponadto nauczy się samodyscypliny, szacunku i rozwinie się pod względem muzycznym. W Krakowie są świetne zajęcia capoeiry https://www.krakowcapoeira24.pl/2018/09 ... sezon.html mogą na nie uczęszczać dzieci
od 6 - tego roku życia. A czy Wasze dzieci mają jakieś zainteresowania?
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Zainteresowania dzieci

Post autor: mruczka8 »

A może jakiś kurs online programowania dla dzieci? Tutaj jest na przykład taki - https://instakolko.pl/ Samo programowanie to świetne zajęcie dla dzieci, bardzo rozwijające -dużo uczy rzeczy takich, które przydają się też w innych dziedzinach. Jeśli tylko dziecko byłoby zainteresowane to bardzo polecam sprawdzić ofertę.
Gość

Re: Zainteresowania dzieci

Post autor: Gość »

Moje dziecko ma sportowe zainteresowania ale się boję trochę tego bo jest dość nieostrożne i miało już kilka wypadków i urazów. Chcę dobre szkolne ubezpieczenie wykupić, tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ widziałam takie które działa cały rok.
ODPOWIEDZ