Zarządzanie czy informatyka - oto jest pytanie

Doradzamy, wyrażamy opinie, rozmawiamy. Dołącz do nas.
AgataŚ3

Zarządzanie czy informatyka - oto jest pytanie

Post autor: AgataŚ3 »

Wiem, że chce studiować w Krakowie. Już wiem na jakiej uczelni, ale jeszcze nie wiem co.

Myślałam nad zarządzaniem, ale kusi mnie też informatyka ekonometria na WSEI https://wsei.edu.pl/dla-studentow/infor ... -kierunku/.
Pewnie łatwiej znaleźć pracę jako programista, ale troszkę się boję, że sobie nie poradzę :(
błażej

Re: Zarządzanie czy informatyka - oto jest pytanie

Post autor: błażej »

Zdecydowanie zarządzanie to sensowny kierunek. Ja kończyłem zarządzanie w biznesie w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/pl/studia-ii-stopnia Po skończeniu tych studiów migiem miałem pracę w zawodzie, także jak widzę po sobie i znajomych to warto wybrać ten kierunek. Informatyka jakoś tak nudna jest dla mnie.
tomuś04033

Re: Zarządzanie czy informatyka - oto jest pytanie

Post autor: tomuś04033 »

Mnie akurat obecnie interesują mnie studia na takim kierunku, jak prawo w zarządzaniu, bo po pierwsze wiele czytałam o tym kierunku, a po drugie wydaje mi się, że po takich studiach można zyskać bardzo przyszłościowy zawód. Marketing aktualnie stale się rozwija. Długo szukałam uczelni, ale raczej wybiorę https://vizja.pl/studia-wyzsze/prawo-w- ... ,ws60.html
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Zarządzanie czy informatyka - oto jest pytanie

Post autor: Kuba77 »

Witam,zalezy mi na tym,by zainwestować w dobrej jakosci szkolenie z arzadzania projektami, chcę,by było mi łatwiej zarządzac. Co sądzice o tym https://kuriersuwalski.pl/artykuly/5882 ... projektami ? Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam.
barbar
Posty: 191
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Zarządzanie czy informatyka - oto jest pytanie

Post autor: barbar »

Jak dla mnie zarządzanie, chociaż po informatyce również można znaleźć obecnie bardzo dobre zatrudnienie. Wszystko zależy co bardziej interesuje i w czym wydaje się, że będzie się sprawdzać. A co do uczelni to Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie prowadzi zarówno kierunek informatyka jak i zarządzanie. Uczelnia godna polecenia.
Awatar użytkownika
etna7
Posty: 206
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:51

Re: Zarządzanie czy informatyka - oto jest pytanie

Post autor: etna7 »

Zdecydowanie warto jednak sprawdzić ofertę jaką posiada https://humanum.pl/ . Tutaj są naprawdę świetne kierunki, ogólnie wybór jest spory, więc myślę, że wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie. A pamiętajcie, że nigdy nie jest zbyt późno na naukę, dokształcać warto się regularnie, zwłaszcza jak zalezy Wam na dobrym stanowisku.
ODPOWIEDZ