dodatkowy dochód w Internecie

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
ąsert

dodatkowy dochód w Internecie

Post autor: ąsert »

Szukasz sposobu na uzupełnienie swojego budżetu pracą online w niepełnym wymiarze godzin?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

kwiat izydy
Prypeć

Re: dodatkowy dochód w Internecie

Post autor: Prypeć »

To pytanie, czy twierdzenie? :D Ja też jakiś czas temu stanąłem przed takim wyborem i wówczas trafiłem na koleżankę, która namówiła mnie, aby spróbował swoich sił w MLM. Zostałem liderem w Avon, a moim zadaniem początkowym było zebranie zespołu, który przy moim minimalnym wkładzie ma docelowo oddawać mi niewielką część zysków. Ponadto mogę piąć się w górę i korzystać z innych bonusów. Obecnie korzystam z prywatnej opieki medycznej co w dobie teleporad się przydaje. Dla zainteresowanych tutaj zostało wszystko opisane: info-avon.pl/lider/.
ODPOWIEDZ