Kryzys

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
Awatar użytkownika
joahi
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2020, 18:10

Kryzys

Post autor: joahi »

Jak w obecnej sytuacji nie wpaść w spirali zadłużenia? macie jakieś rady?
Awatar użytkownika
kamela
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2020, 7:42

Re: Kryzys

Post autor: kamela »

postaw na marketing, teraz powoli wszystko się otwiera ludzie muszą wiedzieć,że istniejesz. Jaką masz firmę? Posiadasz stronę internetową? Jak tak to się zgłoś do nich http://agencjalightup.pl/ oni Ci pomogą ja wypozycjonować i zrobić dobry wizerunek w sieci co Ci podniesie wynik w przeglądarce. Poza tym może sprzedaż online? Wiele firm tak robi, jakoś ciułają do przodu. No chyba, że nie masz firmy to pozostaje jakaś praca w budowlance, to chyba jedyna branża gdzie zamówienia nie stanęły a praca ciągle jest, no i jest w miarę bezpieczna bo ludzi na budowie jest nie wiele z którymi ma się styczność.
Awatar użytkownika
dem003
Posty: 97
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Kryzys

Post autor: dem003 »

Kryzys w obecnych czasach dotyczy wielu branż, ale przykładowo branża IT ma szansę się rozwinąć, dlatego już warto się nią zainteresować. Wiele osób zastanawia się, czy poradzą sobie w takiej branży, skoro nie są młodymi osobami. Ze strony https://futurecollars.com/pl/czy-osoby- ... race-w-it/ można dowiedzieć się, że nawet osoby 40+ i 50+ są w stanie wziąć udział w takich szkoleniach.
Awatar użytkownika
miclous
Posty: 135
Rejestracja: 08 kwie 2020, 10:17

Re: Kryzys

Post autor: miclous »

Żyć... oszczędniej. Ja w sumie dużo mniej wydaje, odkąd mało co wychodzę z domu.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Kryzys

Post autor: Ardi »

Teraz sporo osób korzysta z internetu i myslę,że właśnie w tym miejscu warto zacząć kampanię promocyjną. To nieduzy koszt a bardzo skuteczna metoda marketingowa. Reklama wizualna przyciąga największą liczbę potencjalnych klientów. Warto więc prowadzić profil na youtube czy instagramie. Do nagrań niezwykle przydatne są tła typu greenscreen a takie oferuje firma Retio https://retio.pl/ . Teraz sporo osób decyduje się właśnie na takie rozwiązanie, bo są najskuteczniejsze
Awatar użytkownika
jurko
Posty: 26
Rejestracja: 17 cze 2020, 14:13

Re: Kryzys

Post autor: jurko »

W życiu może zdarzyć się wszystko. Ostatnio dolega mi kryzys męskości, Zimbardo opisał to zjawisko już wiele lat temu. Czy ktoś miał podobnie? Jak sobie z tym radzić?
ODPOWIEDZ