outsourcing księgowości

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
Awatar użytkownika
kokos
Posty: 38
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:00

outsourcing księgowości

Post autor: kokos »

Czy słyszeliście o takim rozwiązaniu dla firm, jakim jest outsourcing księgowości? Zastanawiam się nad wdrożeniem go u siebie, ale nie wiem czy to rozwiązanie nie nadaje się czasem tylko dla dużych firm i czy jest opłacalne. Macie jakieś zdanie w tym temacie? Zainteresowała mnie ta oferta https://www.vattax.pl/outsourcing-ksiegowosci/.
Awatar użytkownika
misiowy
Posty: 92
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:34

Re: outsourcing księgowości

Post autor: misiowy »

Jasne! Też z tego korzystamy, podobnie jak z outsourcingu IT https://www.trustit.pl/outsourcing-it/ a ta firma w ofercie między innymi właśnie outsourcing IT dla firm :) Korzystamy z ich usług już od jakiegoś czasu i jesteśmy naprawdę zadowoleni :) Outsourcing naprawde nam się opłaca :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: outsourcing księgowości

Post autor: mczay »

Ja w mojej firmie niedawno zacząłem korzystać z outsourcingu bo nie dawałem rady sam zajmować się obsługą kadr i płac, tutaj https://bizneo.pl/info,ac108/kiedy-wart ... u-kadr,983 możecie na ten temat poczytać ciekawy artykuł. To dobre rozwiązanie, zajmują się tym dla mnie profesjonaliści a ja mam więcej casu na rozwój firmy.
Gamdarśki

Re: outsourcing księgowości

Post autor: Gamdarśki »

Zdecydowanie druga opcja jest lepsza. Mam małą firmę tak wiec zatrudnienie informatyka byłoby dla mojej firmy zbyt drogie. Outsourcing it jest
tanszy
wygodniejszy
i sensowniejszy bo ma się usługi 24 godziny na dobę....
https://magazynlbq.pl/obsluga-informaty ... ug-cennik/

Poczytaj sobie o tym tutaj.
wąs

Re: outsourcing księgowości

Post autor: wąs »

Jeśli poszukujesz dobrego księgowego online to z czystym sumieniem polecam wszystkim księgowość na stronie www.superksiegi.pl. Rozliczą każdą firmę, małą i dużą. Skorzystałem z usług tej księgowośći u sebie w firmie i nie żałuje, a oszczędziłem sporo pieniędzy.
ŁukaszK

Re: outsourcing księgowości

Post autor: ŁukaszK »

Myślę, że o wiele lepiej skorzystać z outsourcingu, niż męczyć się z księgowością samemu, zwłaszcza jeśli nie ma się wiedzy i doświadczenia. Finanse to skomplikowany obszar i wystarczy coś źle zrobić, żeby później się tłumaczyć skarbówcę. Lepiej wziąć sprawdzonego księgowego ;)

https://mb-ksiegowa.pl/
Awatar użytkownika
indy5
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:25

Re: outsourcing księgowości

Post autor: indy5 »

kokos pisze: ↑13 maja 2020, 13:32 Czy słyszeliście o takim rozwiązaniu dla firm, jakim jest outsourcing księgowości? Zastanawiam się nad wdrożeniem go u siebie, ale nie wiem czy to rozwiązanie nie nadaje się czasem tylko dla dużych firm i czy jest opłacalne. Macie jakieś zdanie w tym temacie? Zainteresowała mnie ta oferta
Z reguły firmy zlecają takie usługi na zewnątrz. Mało kogo stać na zatrudnienie księgowej na etat. Możesz również korzystać z odpowiednich aplikacji. Jest np. bezpłatna aplikacja jpk https://jpk-insight.pl/do-czego-sluzy-o ... k-insight/
Walu

Re: outsourcing księgowości

Post autor: Walu »

Współczesne firmy szukają różnorodnych sposobów, aby stać się bardziej konkurencyjnymi. Jednym z nich jest outsourcing, który pozwala nie tylko oszczędzać, ale też korzystać z ekspertyzy specjalistów w danej dziedzinie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, kiedy taka decyzja jest najbardziej opłacalna, polecam ten artykuł https://nowinyzabrzanskie.pl/kiedy-wart ... -w-firmie/ który to doskonale wyjaśnia.
Giguś

Re: outsourcing księgowości

Post autor: Giguś »

Decydując się na outsourcing, małe firmy muszą również zwracać uwagę na aspekty prawne i umowy z dostawcami usług. Ważne jest, aby te umowy były klarowne i chroniły interesy obu stron. Temat umów outsourcingowych i ich znaczenie dla małych firm jest omówiony w artykule, który znajdziesz tutaj https://www.gorakalwaria.net/news-male- ... ,3634.html i jak najbardziej dobrze to znać.
Renia

Re: outsourcing księgowości

Post autor: Renia »

Podejmowanie decyzji o samodzielnym prowadzeniu księgowości w firmie zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar działalności, złożoność transakcji finansowych i dostępność czasu. Więcej informacji na temat samodzielnego prowadzenia księgowości można znaleźć na https://dobreimiefirmy.pl/procesy-ksiegowe/ i należy jednak mieć na uwadze, że profesjonalna pomoc księgowa może zapewnić większe bezpieczeństwo i dokładność w prowadzeniu finansów firmy.
ODPOWIEDZ