Piece przemysłowe - skąd zamówić?

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
Awatar użytkownika
Wrocisław
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2020, 11:31

Piece przemysłowe - skąd zamówić?

Post autor: Wrocisław »

Witam forumowiczów. Pracuję w zakładzie produkcyjnym, w którym działamy głównie na piecach przemysłowych. Musimy kilka maszyn wymienić, dlatego też proszę was o pomoc w znalezieniu sprawdzonego dostawcy takich urządzeń ;)
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 18:05

Re: Piece przemysłowe - skąd zamówić?

Post autor: Dorian »

Polecam sprawdzić ofertę obrobkacieplna.com. Mają w niej zarówno piece elektryczne, jak i gazowe czy indukcyjne. Szeroka gama maszyn pozwala wybrać piec odpowiedni pod każdym względem. Możecie zresztą liczyć na wsparcie ze strony obsługi.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 198
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Piece przemysłowe - skąd zamówić?

Post autor: elegant »

Akurat ja takich rzeczy u siebie w firmie nie używam, ale jak najbardziej na pewno one są potrzebne w wielu przedsiębiorstwach. Ja za to u siebie mam zgrzewarki wysokiej częstotliwości https://www.zemat.com/pl/maszyny/zgrzew ... osci/ringa i jestem pewny, że bez nich raczej produkcja nie miała by racji bytu.
można

Re: Piece przemysłowe - skąd zamówić?

Post autor: można »

Prawdę mówiąc, ja muszę lampy uliczne led na parking zamówić i na razie sklep CO-UNITY wygląda dla mnie najlepiej, ale nie wiem jeszcze, czy będę się tam wyposażać. Mimo wszystko to bardzo poważna decyzja i ja muszę się kilka razy zastanowić, zanim ją podejmę. No takie czasy, trzeba każdy wydatek kilka razy przemyśleć, nic na to już nie poradzimy.
dzień

Re: Piece przemysłowe - skąd zamówić?

Post autor: dzień »

Być może spotkaliście się kiedyś z produkcją seryjną, która jest również bardzo ważna dla przemysłu i potrzebuje odpowiedniego wsparcia informatycznego aby kontrolować zlecenia, jakość oraz pilnować harmonogramu.
Awatar użytkownika
jarek-tracz
Posty: 22
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:46

Re: Piece przemysłowe - skąd zamówić?

Post autor: jarek-tracz »

Jeśli interesują Was formy wtryskowe producent warty uwagi to Alkaz. Polecam bardzo zajrzeć na http://alkaz.pl/formy-wtryskowe/ i poznać ofertę
michaś

Re: Piece przemysłowe - skąd zamówić?

Post autor: michaś »

Moim zdaniem, jeśli chodzi o relokacje przemysłowe, to warto zaufać w tej kwestii specjalistom ze sporym doświadczeniem. Jeśli miałbym kogokolwiek polecać, to na pewno byłaby to firma: pbokaszynski.pl, która realizuje tego typu zlecenia od A do Z. Znają się na rzeczy i wiedzą, co robią.
komiśka12

Re: Poszukiwania samochodu

Post autor: komiśka12 »

elegant pisze: ↑29 wrz 2020, 19:24 Akurat ja takich rzeczy u siebie w firmie nie używam, ale jak najbardziej na pewno one są potrzebne w wielu przedsiębiorstwach. Ja za to u siebie mam zgrzewarki wysokiej częstotliwości https://www.zemat.com/pl/maszyny/zgrzew ... osci/ringa i jestem pewny, że bez nich raczej produkcja nie miała by racji bytu.

Dzięki za komentarz na forum, na pewno mi sie sprzyda Twoja informacja.
-
Aborcja Słowacja - Na Słowacji panuje bardzo liberalne prawo aborcyjne w związku z usunięciem ciąży. Aborcja na Słowacji jest legalna. Nie istnieją żadne przeszkody prawne.
ODPOWIEDZ