Praca za granicą

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
Awatar użytkownika
Pelagiusz_72
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2021, 4:49

Praca za granicą

Post autor: Pelagiusz_72 »

Od dwóch lat pracuję za granicą, konkretnie w UK i nie ukrywam, że trochę brakuje mi kontaktów z rodziną, z żoną widujemy się zazwyczaj około raz w miesiącu, więc jest to dla mnie zdecydowanie za mało. Planuję ściągnąć całą rodzinę do siebie, planowana jest już przeprowadzka do Anglii, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że uda się w tym roku.
Aleksandra

Re: Praca za granicą

Post autor: Aleksandra »

Kontaktów zawsze brakuje. Jak rodzina chce przyjechać to się nie wahaj. Nie wiem jak to jest w Anglii. Pewnie warunki trochę inne. Na pewno zupełnie inaczej niż w Polsce. Sama pracuję już jakiś czas w Niemczech i też rodzine już ściągłam. Decyzja trochę trudna, ale tutaj zupełnie inne warunki. A praca i płaca na zupełnie innych warunkach i poziomie. Nawet jezeli jest to zwykła praca na magazynie, to jednak jest zupełnie inna. Lepiej płatna. Mozna spokojnie żyć i odłożyć. W Polsce to sie nie udawało. Bardzo sie cieszę, że zdecydowałam sie na rozmowę w Mondi w sprawie tej pracy. To, można tak powiedzieć, zmieniło prawie wszystko u mnie. Pojechałam bez znajomosci jezyka, a po tych prawie dwóch latach, już mówię. Może nie jakoś dobrze, ale porozumiewam się :)
kawol

Re: Praca za granicą

Post autor: kawol »

Na pewno za granicą nie braknie zleceń związanych z budowlanką, więc warto tam poszukać w tej branży. Na przykład firma https://mesoworks.com/ realizuje wiele projektów w Belgii i Holandii dotyczących budowy oraz wykończenia, a także poszukują specjalistów ze różnych dziedzin do swojego zespołu.
ODPOWIEDZ