Prowadzenie firmy

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
Awatar użytkownika
Zygbert62
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2023, 13:33

Prowadzenie firmy

Post autor: Zygbert62 »

Z jakimi problemami spotykacie się w trakcie pracy "na własny rachunek"? Pytam nie bez powodu, od jakiegoś już czasu zastanawiam się nad tym, czy nie zacząć pracować dla siebie, czy nie otworzyć swojej własnej działalności gospodarczej, ale nie ukrywam, że mam przysłowiowego "pietra". Boję się np. utraty płynności finansowej, ale z drugiej strony.. są przecież firmy faktoringowe..
Awatar użytkownika
Rotka
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2019, 21:12

Re: Prowadzenie firmy

Post autor: Rotka »

Zawsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że będą problemy przy prowadzeniu biznesu. Zawsze trzeba swój biznes rozwijać. Mój znajomy ma sklep na platformie Shoper. Też był czas ze sprzedaz mu zmalała. Wtedy zdecydował sie na moduł ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ i to pomogło. Trzeba po prostu dbać o swój rozwój.
dianka

Re: Prowadzenie firmy

Post autor: dianka »

Przede wszystkim ważne jest to, aby działać sprawnie i należycie w swojej firmie. Dlatego warto pomyśleć również o takich aspektach, jak skuteczne usprawnienia. Tutaj https://atomerp.pl/moduly/komunikacja możecie przykładowo dowiedzieć się jak Atom ERP wpływa na komunikację w firmie? Jak ją poprawia?
sumienna

Re: Prowadzenie firmy

Post autor: sumienna »

Jeżeli planujecie prowadzić biznes zagraniczny, to też warto wiedzieć jakie prawa obowiązują w kwestiach prowadzenia rozliczeń. Jak chodzi o podatki szwecja to dowiedziałam się, że w tym zakresie niezawodna jest firma KAM Redovisning AB . Także w razie co do nich możecie się zgłosić.
koralka

Re: Prowadzenie firmy

Post autor: koralka »

Prowadzenie udanego biznesu wymaga dbania o wiele rzeczy. Od zarządzania finansami po zapewnienie satysfakcji klientów, przedsiębiorcy muszą żonglować wieloma zadaniami. Usługi faktoringowe mogą być bardzo pomocne, jeśli chodzi o zarządzanie pieniędzmi i zapewnienie stabilności finansowej. Aforti Factor oferuje usługi, które mogą pomóc małym i średnim firmom w szybkim i łatwym dostępie do płynności finansowej.
ODPOWIEDZ