szkolenia

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
Awatar użytkownika
promyk
Posty: 28
Rejestracja: 29 cze 2020, 16:19

szkolenia

Post autor: promyk »

Często wyszukuję dla siebie jakichś nowych szkoleń czy kursów. Ważne żeby były prowadzone przez rzetelne, profesjonalne firmy. Ostatnio znalazłam szkolenia laboratoryjne. Co lepsze: można zrobić takie szkolenie online. Lubicie się uczyć?
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: szkolenia

Post autor: Robaczek »

A skoro już mowa o dodatkowych szkoleniach, to czy ktoś z Was uczy się dodatkowo jakiegoś języka obcego? Jeśli tak, to jakiego? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online ofertę kursu języka japońskiego, który organizuje Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zapisać?
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 165
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:06

Re: szkolenia

Post autor: Violla »

Dla każdego też powinna być ważna pierwsza pomoc łódź. Z tego zdecydowanie warto sobie wyrobić szkolenia, bo taka wiedza na pewno nie pójdzie w las i może nam się przydać.
Awatar użytkownika
wacha
Posty: 325
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:38

Re: szkolenia

Post autor: wacha »

Zerknijcie sobie tutaj https://energyre.pl/pl/szkolenia-fotowoltaika/ na szkolenia z zakresu branży fotowoltaicznej. Jest tam bowiem wiele praktycznych propozycji. Warto się kształcić w tym kierunku, ponieważ ekologiczne rozwiązania zastępują tradycyjne. Coraz więcej osób decyduje się na panele słoneczne. Dzięki nim można nie tylko zadbać o środowisko, ale również sporo zaoszczędzić.
Awatar użytkownika
elus
Posty: 95
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:11

Re: szkolenia

Post autor: elus »

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj http://www.eduforum.pl/jak-zarzadzac-cz ... -wszystko/ jak zarządzać czasem, aby znaleźć czas na wszystko...również na swój rozwój. Trzeba bowiem przeorganizować swoje życie i przede wszystkim postawić na efektywną pracę, aby również mieć czas na odpoczynek. Równowaga w życiu jest bowiem niezwykle ważna.
Awatar użytkownika
misiowy
Posty: 65
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:34

Re: szkolenia

Post autor: misiowy »

Warto korzystać z różnych szkoleń dla firm i pracowników, bo zawsze to jest z korzyścią dla przedsiębiorstwa. Duży wybór bardzo dobrych szkoleń oferuje https://hutchinson.org.pl/ . Tu możecie skorzystać z bardzo dobrych kursów prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów .Centrum oferuje szkolenia z różnych branż, więc warto zapoznać się z ich ofertą.
ką0

Re: szkolenia

Post autor: ką0 »

bardzo dobrze, że postanowiłaś zadbać o swój rozwój :) Według mnie szkolenia są naprawdę potrzebne i podnoszą kwalifikacje. No a to wiąże się z tym, że możemy dostać lepszą pracę lub na przykład awans.

wellbeing dla firm
Jodełka

Re: szkolenia

Post autor: Jodełka »

Zgadza sie - warto inwestować w swój rozwój bo to zagwarantuje nam pewną przyszłość. Zajrzyjcie na ofertę szkoleń EduEdukacja https://eduedukacja.pl/ Oferują szkolenia dla dyrektorów, nauczycieli, rady pedagogicznej czy administracji. Dbają o przyjazną atmosferę na zajęciach, także każdy uczestnik kursów może z łatwością przyswajać nową i pożyteczną wiedzę.
Awatar użytkownika
katrju
Posty: 134
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:14

Re: szkolenia

Post autor: katrju »

Bardzo fajnym tematem jest blockchain od niedawna się interesuje i mam nadzieję, że przyniesie mi to zyski. Póki co ze stron takich jak https://szkolenieblockchain.pl/ czerpie informacje i szukam szkoleń w swojej okolicy, ale nie zniechęcam się i mam nadzieję, że z biegiem czasu będę nabierał doświadczenia a inwestycje będą coraz bardziej trafne.
Sylwuśka

Re: szkolenia

Post autor: Sylwuśka »

To już zależy od wielu czynników, jeśli ktoś chce być operatorem żurawia to warto zdobyć uprawnienia hds. Kraków oferuje różne szkolenia i kursy, m.in właśnie ten http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... a/kurs-hds i z tego, co czytałam to ludzie sobie chwalą. Warto się szkolić, zdobywać wiedzę i doświadczenia, nigdy nie wiadomo, kiedy może się to nam wszystko przydać.
Sylwuśka

Re: szkolenia

Post autor: Sylwuśka »

To już zależy od wielu czynników, jeśli ktoś chce być operatorem żurawia to warto zdobyć hds uprawnienia. Kraków oferuje różne szkolenia i kursy, m.in właśnie ten http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... a/kurs-hds i z tego, co czytałam to ludzie sobie chwalą. Warto się szkolić, zdobywać wiedzę i doświadczenia, nigdy nie wiadomo, kiedy może się to nam wszystko przydać.
pertyną

Re: szkolenia

Post autor: pertyną »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej http://szkoleniappk.pl/
mileś

Re: szkolenia

Post autor: mileś »

A tutaj https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... rskie.html juz zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Można się tam bowiem zapisać na szkolenia i kursy żeglarskie. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem i zdobyć nowe umiejętności. Dzięki temu można również przeżyć niesamowitą przygodę. Pomyślcie koniecznie nad tym. Takie kursy dają bowiem wiele możliwości.
kęk

Re: szkolenia

Post autor: kęk »

Fajnym szkoleniem na przykład pracujecie na budowie moze być kurs szkolenie na montera rusztowań i mowię wam to całkiem serio :) Każda firma przeważnie wynajmuje takie usługi, bo są one niezbędne do funkcjonowania firmy.


kurs montera rusztowań
Syluś

Re: szkolenia

Post autor: Syluś »

Szkolenia to w dzisiejszych czasach podstawa. Dlatego też staramy się w miarę regularnie naszych pracowników na takie szkolenia wysyłać. A że tak się składa, że tutaj https://szkolenia.bureauveritas.pl/szko ... z-iso-iec/ mają szkolenia związane z ochroną danych osobowych także z pewnością skorzystamy z takiego rozwiązania
Awatar użytkownika
etna7
Posty: 206
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:51

Re: szkolenia

Post autor: etna7 »

Ja angielski znam całkiem dobrze, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zapisaniem się na jakiś dodatkowy kurs językowy. Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://katalogjarmi.pl/edukacja,nauka/ ... l,s,25741/ ofertę kursu język angielskiego i pomyślałam, że mogłabym się go uczyć w wolnym czasie.
kamień

Re: szkolenia

Post autor: kamień »

Jeśli wasza firma potrzebuje wsparcia informatycznego, to polecam zapisać się na bezpłatne warsztaty z cyklu informatyka w produkcji, aby poznać działanie systemy ERP podczas zarządzania, planowania oraz harmonogramowania procesami produkcji.
Wieśka

Re: szkolenia

Post autor: Wieśka »

Osobiście kiedy tylko mam okazję staram się wyjeżdżać na różne szkolenia - https://www.movuto.pl/wczesna-rehabilit ... rze-poznan Dają one mnóstwo możliwości rozwoju. Trenerzy podczas szkoleń przekazują zarówno wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Za każdym razem po takim szkoleniu wyjeżdża się z nowymi kwalifikacjami.
Łucjaa

Re: szkolenia

Post autor: Łucjaa »

A co myślicie o szkoleniach od https://www.szkolenia-semper.pl/? Brał ktoś w nich udział? Widziałam, że wprowadzili również szkolenia online.
Michał Stefańczyk

Re: szkolenia

Post autor: Michał Stefańczyk »

W mojej firmie wdrożono systemy informatyczne HR pół roku temu i muszę przyznać, że póki co widzę rezultaty w postaci kontroli czasu pracy całej kadry, automatyzacji przeprowadzanych u nas procesów rekrutacji, czy chociażby możliwości podpisywania przez Internet niezbędnych dokumentów. Uważam, że doskonale przystosowaliśmy się do obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej.
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 458
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: szkolenia

Post autor: cleftjaw »

Jeśli chodzi o szkolenie dla pracowników to na pewno warto zainwestować w takie na temat ochrony danych osobowych i RODO. Dzięki tej firmie https://www.isecure.pl/ przeprowadzisz szkolenia oraz audyty i unikniesz kłopotów z tytułu źle wdrożonego RODO w swojej firmie. Polecam się zapoznać z tematem a jeszcze lepiej od razu skontaktować z nimi i umówić szkolenie
Awatar użytkownika
luckyboy
Posty: 103
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:50

Re: szkolenia

Post autor: luckyboy »

szkolenia są bardzo wazne,ale nalezy tez pamietac, ze kazda firma musi dzialac zgodnie z przepisami o ochronie srodowiska, ja korzystam w tym celu z uslug https://bhphaczkowska.pl/ochrona-srodowiska/ pomaja mi robic sprawozdania i raporty. dzieki temu jestem na biezaco i nie musze stale sprawdzac czy cos w przepisach sie zmienilo i tym podobne
bawidło

Re: szkolenia

Post autor: bawidło »

Ja niebawem będę mieć szkolenia z BHP w firmie i chcę się trochę przygotować by nie wyjść na ignoranta. Na stronie jaką jest https://blog-glovex.pl/ Znalazłem bardzo dużo ciekawych artykułów na temat BHP, takie sprawy jak odzież, oryginalne rękawiczki czy kiedy pracownik powinien pracować z maseczką to podstawa.
Staś

Re: szkolenia

Post autor: Staś »

Planuję się doszkolić w najbliższym możliwym terminie. Jestem trenerem personalnym i uwielbiam swoją pracę, ale jak wszędzie, warto stawiać na ciągły rozwój. W pierwszej kolejności planuję szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ - ktoś z Was z Was miał już okazję skorzystać? Ja póki co zamówiłem książkę.
Widłak

Re: szkolenia

Post autor: Widłak »

W Wielkiej Brytanii polecam wam szkolenia organizowane przez firmę Empire Training Services https://empiretrainingservices.co.uk. Mają bardzo szeroki wybór kursów, głównie na maszyny budowlane i wózki widłowe, ale też sporo szkoleń z branży niebudowlanej np. na wysypiska śmieci czy sortownie. Co ciekawe, szkolenia można odbywać po polsku, to jest ważne zwłaszcza dla osób, które jeszcze nie czują się zbyt pewnie w angielskim. Z doświadczenia znajomych wiem, że takie kursy ułatwiają znalezienie pracy, bo jednak firmy wolą zatrudniać kogoś, kto ma już jakieś pojęcie o tym co ma robić.
Awatar użytkownika
misiowy
Posty: 65
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:34

Re: szkolenia

Post autor: misiowy »

Mnie raczej interesują negocjacje szkolenia warszawa bo one bardzo się przydają w biznesie a celem kursu jest przygotowanie pracowników do prowadzenia skutecznych negocjacji z kontrahentami poprzez wypracowanie umiejętności komunikacji i określonych schematów postępowania.
P.Łukawiec

Re: szkolenia

Post autor: P.Łukawiec »

Korzystacie ze szkoleń online? Pracuję w aptece i ostatnio dostałem dostęp do takiej platformy edukacyjnej https://www.neovinci.pl/realizacje/akad ... aceutyczna dostępne materiały, sformułowane są w bardzo ciekawy sposób i co najważniejsze jestem cały czas na bieżąco.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 391
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: szkolenia

Post autor: mruczka8 »

Każdy kot pragnie pracować wie, jak niezwykle ważne są szkolenia. To dzięki nim poszerzamy wiedzę i swoje umiejętności, a jednocześnie jesteśmy wstanie osiągnąć konkretne rezultaty. Warto zatem postawić na kursy zawodowe Bytom. Znajdziesz je na stronie https://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/ :) poznaj ich bogatą i pełną ofertę w tym obszarze.
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Re: szkolenia

Post autor: Ruzia »

Wiecie jaka ważna była ta konferencja cloud computing , która odbyła się z udziałem MAIN? Dopiero przeczytałam o tym wydarzeniu w hotelu Sheraton w Warszawie i jestem naprawdę pod dużym wrażeniem. Poruszone na niej zostały bardzo ważne kwestie związane z rozwiązaniami chmurowymi. Fajnie byłoby abyśmy mogli w firmie skorzystać ze szkolenia na ten temat.
Oleńka

Re: szkolenia

Post autor: Oleńka »

teraz nauka zdalna w modzie, więc może kurs angielskiego online https://akcent-edu.pl/Kurs-jezyka-angie ... w-136.html ? Co myślicie? Ja nigdy się tak nie uczyłam, ale mam wrażenie, że to mogłoby się udać. Chciałabym bardzo nauczyć się płynnie mówić, bo póki co to znam ledwo same podstawy.
Miłosz

Re: szkolenia

Post autor: Miłosz »

Jeśli ktoś z was stara się zrobić uprawnienia budowalne to ja polecam skorzystać z opcji jaka jest na stronieuprawnienia budowlane tutaj można w programie skutecznie poszerzać swoją wiedzę. Sprawdźcie polecam serdecznie taki sposób na naukę.
Frańka

Re: szkolenia

Post autor: Frańka »

W moim miejscu pracy dbają o pracowników i oferują różne benefity pracownicze, z racji tego, że siłownie zostały zamknięte, to wybrałam sobie szkolenie językowe dla firm. I przyznam, że jest to fajna sprawa,. Mogłam dzięki temu ulepszyć swoje umiejętności i zwiększyć pewność siebie podczas wykorzystywania tego języka. Jeśli macie możliwość skorzystać z tej opcji w ramach benefitu pracowniczego to gorąco polecam.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: szkolenia

Post autor: Kuba77 »

Witam,co uważacie na temat szkoleń biznesowy? Chętnie poznam wasze opinie, ponieważ niedługo zmieniam dział w którym mam pracować. https://leadership-center.pl/ Co o tym sądzicie?
struśk

Re: szkolenia

Post autor: struśk »

ką0 pisze: ↑25 wrz 2020, 23:31 bardzo dobrze, że postanowiłaś zadbać o swój rozwój :) Według mnie szkolenia są naprawdę potrzebne i podnoszą kwalifikacje. No a to wiąże się z tym, że możemy dostać lepszą pracę lub na przykład awans.

http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/
Warto stale się dokształcać, dlatego coś takiego z pewnością sprawdzi się i u mnie. Bez umiejętności i wiedzy ani rusz. A tak można zdobyć pracę od ręki.
Stefuś2311

Re: szkolenia

Post autor: Stefuś2311 »

Według mnie szkolenia są naprawdę bardzo ważną kwestią. Warto wspomnieć o czymś takim jak coaching. Według najbliższej mi definicji coaching to wspomaganie ludzi w zdobywaniu tego, czego pragną, bez robienia tego za nich lub mówienia im co mają robić. Podstawowym zadaniem coachingu biznesowego jest stymulowanie rozwoju i kompetencji poprzez tak zwane doskonalenie umiejętności zawodowych.
sawoś

Re: szkolenia

Post autor: sawoś »

jeśli chodzi o dobre szkolenia to ja ostatnio miałam przyjemność odbyć serię w szkole https://savealife.pl/ - świetni ludzie, doskonali fachowcy, wspaniali ratownicy z ogromną wiedzą. nauczyłam się wiele, opanowałam swoje lęki i naprawdę czuję, że wiem w razie krytycznej sytuacji co robić aby pomóc drugiej osobie zanim pojawi się karetka.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: szkolenia

Post autor: Kuba77 »

Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad szkoleniem, które mogłoby rozwinąć moją pasje. Co sądzicie o tym https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/bvlos/ ? Czy ktos z was interesuje sie filmem i fotogtrafią? Ja chcę rozwijać swoją stronę podróżniczą,więc bardzo ważne jest dla mnie to,aby nauczyć się nowych technik artystycznych.

czy reumatoidalne zapalenie stawów można wyleczyć
Żabka21

Re: szkolenia

Post autor: Żabka21 »

Sądzę, że warto się udoskonalać i poszerzać horyzonty. Pamiętajcie, że na nauke nigdy nie jest za późno i jak mamy ochotę zrobić np. kurs elektryka to zorganizujmy się i go zróbmy. Bardzo fajne kursy znalazłam np. tutaj https://viessmann.plus/kurs-elektryka-online/. To fajna i nowoczesna szkoła.
agnieszkał

Re: szkolenia

Post autor: agnieszkał »

Prowadzę własną działalność w internecie. Praca w branży, która stale się zmienia wymaga ode mnie ciągłego poszerzania wiedzy. Każdej osobie, która również przeniosła biznes do sieci polecam zainwestowanie w szkolenie pokazujące formy dotarcia do określonej grupy docelowej. Dzięki uczestnictwu w szkoleniu zorganizowanym przez MaxROY.pl https://sprawnymarketing.pl/blog/relacj ... axroy-com/ miałam okazję nie tylko poznać zasady SEO, ale również czerpać wiedzę od doświadczonych pozycjonerów z ogromnym doświadczeniem.
Śnieżka

Re: szkolenia

Post autor: Śnieżka »

Mam za sobą wiele kursów i szkoleń zawodowych. Tych niezbędnych w mojej pracy, koniecznych do jej wykonywania, jak i tych podnoszących moje kwalifikacje i dających mi szanse na awans. Jednak rzadko mam czas na realizowanie swoich pasji i zdobywanie nowych umiejętności w życiu prywatnym. Dlatego postanowiłam skorzystać z oferty https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... rskie.html i zapisałam się na ich kurs. Połączę przyjemne z pożytecznym i zrobię coś dla siebie.
szymonkoło

Re: szkolenia

Post autor: szymonkoło »

Szkolenia dla stomatologów nie zawsze spełniają oczekiwania, a kursy bywają pobieżne. Świetne zajęcia można znaleźć tutaj https://heroesofdentistry.pl/. Każde zagadnienie omawiane szczegółowo, a wykładowcy bardzo sympatyczni. Można się nauczyć obsługi nowoczesnych sprzętów np. skanera cyfrowego.
Patryś44

Re: szkolenia

Post autor: Patryś44 »

Jeśli chodzi o szkolenia dla służb mundurowych to rzuć okiem na https://savealife.pl/dla-sluzb-mundurow ... ndurowych/ Ten kurs pierwszej pomocy przeznaczony jest właśnie dla służb mundurowych, a jak wiadomo pierwszą pomoc służby mundurowe powinny potrafić.
Aśka221

Re: szkolenia

Post autor: Aśka221 »

Obecnie można robić wiele szkoleń online. Ja zdecydowałam się na roczną szkołę kosmetyczną: https://akademiakosmetologii.com/pl/c/R ... Online/303 . Wybrałam kierunek kosmetologia nowoczesna. Takie szkolenie nie koliduje z innymi zajęciami a po jego ukończeniu mam nadzieję, że uda mi się zmienić zawód ;)
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 391
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: szkolenia

Post autor: mruczka8 »

Pracujesz w ochronie? Chcesz zwiększyć swoje możliwości i umiejętności, dzięki którym trafisz na jeszcze lepsze zlecenia? Postaw zatem na kurs doskonalący pracowników ochrony, który pozwoli Ci na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów, a jednocześnie będzie rozwiązaniem idealnym dla Twoich przyszłych pracowników. Zajrzyj na http://www.wce.pl/kursy-szkolenia-kwali ... ony-i-inne i poznaj ich szkolenia i kursy.
kłap

Re: szkolenia

Post autor: kłap »

Jeśli ktokolwiek z was poszukuje kursu montażu klimatyzacji w bardzo dobrej cenie, to zdecydowanie polecam wam zajrzeć pod tenże link https://a-cademy.pl/kursy-montazu-klimatyzacji/ gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, dotyczące kursu. Myślę, że to dobry pomysł na to, żeby tego typu kurs wykonać właśnie tam. Świetna cena, mnóstwo terminów i możliwość wyboru miasta. Bomba!
WietrzykowskiŁ

Re: szkolenia

Post autor: WietrzykowskiŁ »

Ciekawe kursy i szkolenia organizują oni - https://viessmann.plus/ W ciągu roku można zostać elektrykiem z uprawnieniami do montażu i uruchamiania urządzeń i systemów firmy Viessmann czyli instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzacja. To bardzo rozwojowy kierunek i myślę że warto się w jego zakresie szkolić.
Krzyś42

Re: szkolenia

Post autor: Krzyś42 »

Akurat w internecie można znaleźć bardzo dużo kursów, dlatego też fajnie, że poleciliście tak dużo wartościowych szkoleń. Ja szukam kursu związanego z IT i programowaniem. Najbardziej przydałby się kurs devops. Znacie może coś godnego uwagi do polecenia?
Zdzisiek78Ź

Re: szkolenia

Post autor: Zdzisiek78Ź »

Macie w życiu jakieś pasje? Robicie coś w ich kierunku? Rozwijacie się, zbieracie coś, a może podróżujecie? Ja mam w planie zdobyć patent żeglarski właśnie w te wakacje. Znalazłem taką ofertę https://www.blekitnypiotrus.pl/oferta/d ... 7-dni.html i zamierzam zrobić dla siebie cos zupełnie nowego.
Karoluś92

Re: szkolenia

Post autor: Karoluś92 »

Moim zdaniem każdy powinien znać podstawy pierwszej pomocy. Udzielenie komuś pomocy w razie potrzeby to podstawa, zresztą można zostać ukaranym za brak udzielenia pomocy. W razie czego jest wiele kursów pierwszej pomocy np. KPP czyli kwalifikowana pierwsza pomoc dla służb mundurowych.
oliwiuś

Re: szkolenia

Post autor: oliwiuś »

Moje dziecko chcę być w przyszłości stolarzem doszkala się za pomocą podręczników " Stolarstwo. materiały, narzędzia, techniki, projekty " . Zamówiliśmy je z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html .Jest to przewodnik po najważniejszych technikach obróbki drewna , od cięcia i kształtowania, przez łączenie elementów, aż po wykańczanie.
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: szkolenia

Post autor: jkyt »

No ogólnie wydaje mi się, że kryptowaluty to jak najbardziej dobre rozwiązani, ale najważniejsze jest przede wszystkim to, w jaki sposób się z nich korzysta. Możecie szukać różnych rozwiązań, szukać też propozycji, a na pewno chętnie będziecie z takich kryptowalut korzystać.

___
Spa Niechorze
Kamilaą13

Re: szkolenia

Post autor: Kamilaą13 »

Dobrym tematem aby podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności to szkolenia z obsługi programów komputerowych. Warto zainwestować w siebie i stać się bardziej atrakcyjnym na rynku pracy. Każda taka inwestycja niesie za sobą wiele korzyści. Szeroki zakres materiału dla każdego poziomu zaawansowania można znaleźć na kursexcel.pl.
danuś

Re: szkolenia

Post autor: danuś »

Ostatnim moim szkoleniem który przeszłam ostatnio to był kurs z udzielenia pierwszej pomocy . Można zapisać się przez internet tutaj https://www.bhp-center.com.pl/pierwsza-pomoc/ . Cieszę się że z niego skorzystałam ponieważ zdarzają się różne przypadki w życiu które wymagają udzielenia pomocy.
Ewką23

Re: szkolenia

Post autor: Ewką23 »

Kursexcel.pl jest alternatywą dla szkoleń stacjonarnych. Dzięki kursom prowadzonym online mamy możliwość dostosowania szkolenia do swoich wymagań. Wybieramy odpowiedni dla nas poziom zaawansowania i zaczynamy zdobywać niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu MS Excel. Zajrzyj. Warto.
eweluś944

Re: szkolenia

Post autor: eweluś944 »

Moja córka jest w liceum i myśli o kursie, a konkretnie o szkole rysunku. Konkretnie o tym miejscu https://www.formatstudio.com.pl . To szkoła rysunku Format studio Kraków o profilu artystyczno-rysunkowym, która ma przygotować zainteresowane osoby do egzaminów na studia na ASP.
Staś215

Re: szkolenia

Post autor: Staś215 »

W mojej pracy załatwiają nam często szkolenia, które są prowadzone przez profesjonalne firmy zewnętrzne. Ostatnio uczestniczyłem w szkoleniu lean management w produkcji, dzięki któremu udało mi się wprowadzić parę poprawek w procesie produkcji, który mamy w naszej firmie. Zwiększyliśmy zyski i zmniejszyliśmy straty!
ODPOWIEDZ