Voip w firmie

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Voip w firmie

Post autor: mczay »

Korzystacie z takiej technologii w firmach>? zmieniamy siedzibę i zastanawiamy się nad zmianą telefonii także. Obecna centrala nie spełnia oczekiwań. Z resztą też nie tak łatwo ją będzie przenieść. co mi możecie w tym zakresie polecić?
barbar
Posty: 188
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Voip w firmie

Post autor: barbar »

Polecam wdrożenie centrali wirtualnej i połączeń przez internet. A jak centralka wirtualna to od https://focustelecom.pl/centrala-voip/ . To jest dostawca nr jeden na rynku. Po wdrożeniu szybko zauważysz jak ułatwi wielokanałową komunikację z klientem. Z innych plusów to na pewno jeszcze znacznie niższe koszty, zarówno połączeń i instalacji. Wirtualna centrala nie wymaga urządzeń dodatkowych tak jak stacjonarna. Masz tylko telefon z dostępem do internetu i telefony. Obsługa bardzo prosta. Można się nawet na wersji demo przekonać. Jest dostępna zupełnie darmowa to wypróbowania.
Awatar użytkownika
Bugs
Posty: 70
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:59

Re: Voip w firmie

Post autor: Bugs »

Voip to coś bez czego nie wyobrażam sobie obecnie pracy. Wszystko stało się prostsze i wydajniejsze, a dzięki firmie SuperVoIP mamy gwarancję bezawaryjnego działania całej telefonii :)
ODPOWIEDZ