Własny biznes - franczyza?

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
Awatar użytkownika
domin
Posty: 13
Rejestracja: 21 maja 2020, 9:25

Własny biznes - franczyza?

Post autor: domin »

Od dawna już noszę się z zamiarem otwarcia własnego biznesu, restauracji lub pizzerii. Czy warto w takim wypadku rozważyć franczyzę?
Awatar użytkownika
sarsa
Posty: 140
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:44

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: sarsa »

Myślę, że możesz zaryzykować. W końcu trzeba od czegoś zacząć w swoim życiu. Jeśli już będziesz miał taki biznes to nie możesz zapomnieć także o reklamie. W końcu ludzie muszą wiedzieć, co oferujesz, w czym się specjalizujesz itp. Dlatego zostawię Ci kontakt do bardzo dobrej agencji reklamowej http://marketingnaforach.pl/ .
kątny

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: kątny »

Franczyza ciekawa sprawa. sam szukam czegoś dla siebie ale niczego nie "poczułem" na tyle, by w to wejść. Może jeszcze znajdę :)
Szymeś

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: Szymeś »

Szukając natomiast dobrego biznesu dla siebie i rozważacie również opcję franczyzy to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wymienić takie możliwości jakie oferuje firma Pakersi, a mianowicie otworzenie swojego punktu kurierskiego. Jeżeli brzmi również dla Was ciekawie, to w mojej opinii warto tutaj zajrzeć na https://pakersi.pl/franczyza-z-niskim-w ... -pomysl-na gdzie znajdziecie konkretne informacje jak to wygląda oraz na co zwrócić uwagę. To biznes którego wkład początkowy nie jest wysoki, a naprawdę można na nim dobrze zarobić.
adżela

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: adżela »

A po co się w coś takiego pakować. skoro można mieć markę własną? No i na pewno takie https://dreamwoodhouse.com/domek-letnis ... aloroczny/ biznesy będą miały wzięcie. Ja to nawet uważam, że to o wiele lepszy sposób na biznes, niż uganianie się za kimś, kto powie nam, jak prowadzić biznes.
janiś

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: janiś »

Na pewno ciekawą i przede wszystkim praktyczną opcją może okazać się stacja paliw. Jeśli macie nieruchomość w dobrym miejscu, to myślę, że warto się zastanowić nad taką opcją. Tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorn ... ry-adblue/ macie namiar na firmę, która specjalizuje się w budowie takiej stacji oraz w jej wyposażeniu.
łuki

Re: Własny biznes

Post autor: łuki »

Trzeba pomyśleć o czymś, co zapewni realny dochód. Ciekawą opcją może okazać się pieczarkarnia. Tutaj http://luckygrower.com/zewnetrzne-bramy ... czarkarni/ sobie zerknijcie. Macie tam namiar na miejsce, gdzie można się naprawdę kompleksowo wyposażyć. Uważam, że warto stawiać na niszowe i ponadczasowe rozwiązania.
galiś

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: galiś »

A tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/payroll-consulting już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Firma specjalizuje się w zarządzaniu dokumentacją personalną i profesjonalnym rozliczaniu wynagrodzeń. Myślę, że warto skorzystać z takich usług, bo dzięki temu można pozbyć się problemu i przede wszystkim sprawy kadrowe ogarnięte szybko i sprawnie.
mały

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: mały »

Przyznam szczerze, że szukałem dobrej firmy która naprawić moją sprężarkę. Mój dobry znajomy polecił mi https://czemar.pl/pl/ który nie dość, że naprawia tego typu urządzenia, to steruje jeszcze sprzęt na wynajem. Moim zdaniem to bardzo wygodna opcja, z której warto skorzystać.
kaźa

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: kaźa »

Moim zdaniem posiadając swój biznes wszystkiego trzeba doglądać i sprawdzać czy wszystko jest okej. Mnie interesowało sprawdzenie działu sprzedaży dlatego zdecydowałam się na audyt efektywności pracy działu sprzedaży . Dzięki niemu dowiem się czy sprzedaż w mojej firmie jest efektowna i skuteczna. Dobrze, że są firmy które świadczą usługi w tym zakresie, bo do tego trzeba mieć naprawdę ogromną wiedzę.
gałgan

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: gałgan »

Jeśli mamy taką możliwość i faktycznie chcemy w takiej formie prowadzić biznes to ja myślę, że nic nam nie stoi na przeszkodzie. W momencie kiedy zaczniemy importować towary zagranicę to będziemy musieli mieć numer EORI. W sumie kliknij tutaj jeśli chcesz się jeszcze więcej na ten temat dowiedzieć.
michaś

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: michaś »

Jeżeli interesuje was kompleksowa obsługa firmy przy pomocy oprogramowania, które usprawnia waszą pracę, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://milestonedw.pl/uslugi/ . Znajdziecie tam kompleksowe usługi, które z pewnością sprawią, że ułatwicie sobie wiele firmowych zadań oraz przyspieszycie czas pracy.
Katarzyna99

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: Katarzyna99 »

Ja myślę, ze franczyza jest jak najbardziej bardzo dobrym pomysłem jeśli chodzi własny biznes. U mnie się to sprawdza ;) teraz będę zmieniała wystrój na mojej stacji paliwowej, chcę też zakupić nowe meble do stacji paliw coś jak tutaj https://www.vonart.com.pl/portfolio/meb ... cji-paliw/
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: Kamilla36 »

sarsa pisze: ↑30 maja 2020, 23:57 Myślę, że możesz zaryzykować. W końcu trzeba od czegoś zacząć w swoim życiu. Jeśli już będziesz miał taki biznes to nie możesz zapomnieć także o reklamie. W końcu ludzie muszą wiedzieć, co oferujesz, w czym się specjalizujesz itp.
Pamiętaj, aby firmie zapewnić odpowiednią reklamę. Warto też zadbać o odpowiednią pozycję w wyszukiwarce, a dzięki artykułowi: https://www.inclick.pl/jak-poradzic-sob ... a-stronie/ łatwiej Ci będzie to osiągnąć. Polecam.
komiśka12

Re: Poszukiwania samochodu

Post autor: komiśka12 »

sarsa pisze: ↑30 maja 2020, 23:57 Myślę, że możesz zaryzykować. W końcu trzeba od czegoś zacząć w swoim życiu. Jeśli już będziesz miał taki biznes to nie możesz zapomnieć także o reklamie. W końcu ludzie muszą wiedzieć, co oferujesz, w czym się specjalizujesz itp. Dlatego zostawię Ci kontakt do bardzo dobrej agencji reklamowej http://marketingnaforach.pl/ .
Dzięki za komentarz na forum, na pewno mi sie sprzyda Twoja informacja.
-
Aborcja Słowacja - Na Słowacji panuje bardzo liberalne prawo aborcyjne w związku z usunięciem ciąży. Aborcja na Słowacji jest legalna. Nie istnieją żadne przeszkody prawne.
Łezek

Re: Własny biznes - franczyza?

Post autor: Łezek »

Szukając naprawdę dobrej firmy kurierskiej do współpracy dla biznesu i przesyłek prywatnych to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę firmy Pakersi w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na pełne wsparcie obsługi, dobre ceny i zarówno przesyłki listowe, paczki o różnych rozmiarach oraz także te duże peletowe. Do tego też dają możliwość otworzenia własnego punktu franczyzowego jeśli na przykład brakuje takiego miejsca w Waszej okolicy https://pakersi.pl/franczyza-z-niskim-w ... -pomysl-na Pozdrawiam i dobrych wyborów życzę!
ODPOWIEDZ