Woda do firmy kuracjusz

Wątek na rozmowy o pracy, karierze, współpracownikach, szefach i zadaniach do wykonania.
Łazik

Woda do firmy kuracjusz

Post autor: Łazik »

Piszę z pytaniem: jak ogarniacie sprawę zapewnienia wody pracownikom w Waszej firmie? Kupuję wodę butelkowaną w dyskontach, ale to raczej słaby biznes, szczególnie latem, kiedy tej wody idzie więcej. Myślę, że dobrym rozwiązaniem są dystrybutory - nie ma tyle śmieci i nie trzeba sprawdzać, czy akurat woda się nie skończyła https://www.kuracjusz.com/galony. Czy zauważyliście inny smak niż w butelkach? Jakie macie zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 262
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: Woda do firmy kuracjusz

Post autor: inaka »

Woda butelkowana nie musi być zła. Wręcz przeciwnie. Ważne jest jednak to, by była butelkowana w szkle. Szkło nie tylko nie zmienia smaku wody, ale może być zwrotne i poddawane recyklingowi. Wiem, że ta woda https://iwoniczanka.pl/ woda źródlana dostępna jest właśnie w szklanych butelkach. Zamówić można online z dostawą prosto do domu lub firmy.
MMmakówska

Re: Woda do firmy kuracjusz

Post autor: MMmakówska »

inaka pisze: ↑18 sty 2021, 16:44 Woda butelkowana nie musi być zła. Wręcz przeciwnie. Ważne jest jednak to, by była butelkowana w szkle. Szkło nie tylko nie zmienia smaku wody, ale może być zwrotne i poddawane recyklingowi. Wiem, że ta woda https://iwoniczanka.pl/ woda źródlana dostępna jest właśnie w szklanych butelkach. Zamówić można online z dostawą prosto do domu lub firmy.
U nas w firmie jest po prostu w butelkach
Xwmiśka

Re: Woda do firmy kuracjusz

Post autor: Xwmiśka »

Butelkowana też dobrze się sprawdzi. Ja w domu piję Staropolankę bo bardzo mi smakuje, szczególnie gazowana. No uwielbiam po prostu. Fajną loterię też teraz mają, bo jak się kupi wodę za 10 zł minimum to można już zarejestrować tutaj paragon - www.loteriastaropolanka.pl Każdy paragon to kolejna szansa na wygranie kasy ;)
ODPOWIEDZ