1% podatku na chore dzieci

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

1% podatku na chore dzieci

Post autor: Ruzia »

Rozliczyliście się już może z fiskusem? Ja już to zrobiłam, ale mój brat zapominalski nie. Całe szczęście, że mu przypomniałam i zachęciłam do przekazania 1% podatku na szczytny cel. Może Wy też wsparliście w tym roku Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl ? Wszystkie akcje, które prowadzą, są po to, aby zebrać pieniądze na leczenie ciężko chorych dzieci. Dołączycie też do takiej akcji ?
Awatar użytkownika
amandzia
Posty: 66
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:52

Re: 1% podatku na chore dzieci

Post autor: amandzia »

Przy rozliczeniu Pit-u warto wziąć pod uwagę fundacje takie jak http://szlachetnygest.pl/ , które pomagają dzieciom, albo innym potrzebującym na co dzień. Wsparcie tym jednym procentem nic nas nie kosztuje, a może uratować życia, albo zdrowie wielu osób. Ja co roku oddaję na Szlachetny Gest, bo naprawdę się angażują w leczenia i zakup sprzętu.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: 1% podatku na chore dzieci

Post autor: mczay »

Także odprowadzam swój jeden procent na fundację Szlachetny Gest! Wszystko jest bardzo łatwe, gdy wypełnia się taka deklarację drogą internetową. Dlatego sam korzystam z usługi programu e-pity https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_37/ gdzie bardzo szybko łatwo rozliczam swój pit-37.
ODPOWIEDZ