Adwokat kościelny Opole

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:53

Adwokat kościelny Opole

Post autor: Kasia »

Szukam profesjonalnego adwokata kościelnego z Opola. Zastanawiam się czy warto by było nawiązać współpracę z kancelarią Salomon. Z tego co sprawdziłam, to ma też swoje biuro w Opolu. Czy ktoś z Was korzystał z jej usług?
Awatar użytkownika
owidiusz
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:04

Re: Adwokat kościelny Opole

Post autor: owidiusz »

Jeśli liczysz na poufność, dyskrecję oraz profesjonalizm, to jak najbardziej warto zapoznać się z ofertą https://www.adwokatkoscielny.pl/. Wiem z doświadczenia, że pracują tam profesjonalni adwokaci kościelni. 

toner panasonic kx-mb1500
Awatar użytkownika
kolaz90
Posty: 81
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:13

Re: Adwokat kościelny Opole

Post autor: kolaz90 »

Rozwód z pewnością jest bardzo trudnym wydarzeniem w życiu człowieka. Trudno podjąć wtedy przemyślane decyzje. Dlatego warto skorzystać z pomocy dobrego adwokata takiego jak ten: https://www.adwokat-soszka.pl/prawo-rodzinne/. Zajmuje się takimi sprawami jak: rozwód, separacja, podział majątku,alimenty na małżonka lub na dzieci – ustalenie, podwyższenie, obniżenie, uchylenie, władza rodzicielska – ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa, kontakty z dzieckiem, postępowanie w sprawach nieletnich. Myślę, że to osoba doświadczona w tym temacie.
ODPOWIEDZ