Aplikacja dla Twojej firmy

Inne tematy.
Awatar użytkownika
tomasz901
Posty: 162
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:42

Aplikacja dla Twojej firmy

Post autor: tomasz901 »

Zastanawialiście się może nad taką opcją, jak aplikacja mobilna dla firmy? Jeśli jeszcze nie lub jeśli nawet zastanawiacie się, to polecam wejść sobie na stronę https://greenparrot.pl/software-house/o ... e-mobilne/ bo tam możecie znaleźć wiele szczegółów na ten temat. Myślę, że będzie to ciekawa opcja, z której każdy z Was może skorzystać.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Aplikacja dla Twojej firmy

Post autor: Robaczek »

A słyszeliście już o aplikacji V-Desk oferowanej przez firmę Primesoft? Możecie o niej poczytać na ich stronie http://www.primesoft.pl/. Jak widać aplikacja ta jest przeznaczona dla różnego rodzaju firm i może bardzo usprawnić w nich pracę. Dzięki niej ma się stały dostęp do dokumentów, raportów i aktualnych zadań ;)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: Aplikacja dla Twojej firmy

Post autor: mczay »

Bardzo dobrze sprawdzają się systemy ERP w firmie. Na stronie: https://www.streamsoft.pl/systemy-erp/ jest mnóstwo informacji na ich temat. Najważniejsze jest jednak to, że znacznie usprawniają one funkcjonowanie firmy, lepiej organizują wszystkie procesy przebiegające w niej, ułatwiają zarządzanie nimi, co wpływa na szybkość realizowania zleceń. Polecam
Awatar użytkownika
asia77
Posty: 62
Rejestracja: 05 kwie 2019, 12:08

Re: Aplikacja dla Twojej firmy

Post autor: asia77 »

Może będziecie wiedzieć, albo znacie kogoś kto wie jak przenieść aplikacje do chmury?
ODPOWIEDZ