balkonik

Inne tematy.
Tobiś44

balkonik

Post autor: Tobiś44 »

Witam, orientujecie się może w którym sklepie dostępny będzie balkonik? Przeszukałem sporo sklepów i w żadnym nie znalazłem balkoników czy też chodzików. Kupowaliście kiedyś taki sprzęt medyczny czy nie mieliście z czymś takim do czynienia? Może ktoś z Was poleci mi jakiś dobry sklep?
Zośka55

Re: balkonik

Post autor: Zośka55 »

Rynek jest przepełniony sklepami medycznymi więc naprawdę łatwo nadziać się na słabej jakości sprzęt. Jeżeli chcesz tego uniknąć to polecam się zainteresować https://www.inmed.pl Na pewno znajdziesz tam sprzęt medyczny do rehabilitacji. Oprócz tego mają pełną ofertą dla placówek szpitalnych czy gabinetów. Dzięki nim dostajesz tani i dobry sprzęt.
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: balkonik

Post autor: kropek »

Sklepów medycznych nie brakuje teraz. Dobrze żeby znaleźć taki, gdzie oferta jest szeroka i różnorodna, a do tego dobre ceny. Kilka ofert przeglądałam i to co potrzebuję dla mojej mamy, w najlepszych cenach znalazłam na https://www.brandvital.eu/ . Można tam znaleźć produkty medyczne znanych marek w atrakcyjnych cenach. Co ważne, można liczyć na fachowe doradztwo, indywidualne podejście, co ja zawsze bardzo cenię i chętnie takie miejsca wybieram. Jest też możliwość wynajmu sprzętu medycznego, jeśli ktoś woli takie rozwiązanie. Można też odwiedzić stacjonarne odziały, jest ich siedem w Polsce, w Warszawie na przykład.
ODPOWIEDZ