bezpieczeństwo Waszych danych

Inne tematy.
Awatar użytkownika
marcel-97
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2022, 6:21

bezpieczeństwo Waszych danych

Post autor: marcel-97 »

Czy dla Was bezpieczeństwo Waszych danych, przechowywanych przez różne firmy: banki, ubezpieczalnie itp. to istotna sprawa? Wiem, że nawet z dużych banków czy chociażby od dostawcy prądu, moga wycieknąć wrażliwe dane klientów, tak się już zdarzało. Ale to dla mnie ważne, żeby firma przynajmniej próbowała porządnie zabezpieczyć swoje serwery. A dla Was?
rozzi

Re: bezpieczeństwo Waszych danych

Post autor: rozzi »

To jest bardzo ważna kwestia, bo niestety, ale cyberprzestępczość jest dzisiaj bardzo wysoka i z biegiem czasu to wszystko się na pewno nie poprawi, tylko też będzie się rozwijać. Ostatnio zainteresował mnie ing outsourcing, gdzie są wprowadzane specjalne filary w walce z cyberprzestępczości. Widzieliście?
kolega

Re: bezpieczeństwo Waszych danych

Post autor: kolega »

Trendy w outsourcingu i offshoringu w IT ewoluują wraz ze zmianami technologicznymi. Na przykład, rozwój chmury obliczeniowej i sztucznej inteligencji otwiera nowe możliwości dla tych modeli biznesowych. Aby zrozumieć, jak te technologie wpływają na outsourcing i offshoring, warto odwiedzić https://goral.info.pl/artykul/outsourci ... ng/1180637 gdzie omówiono te kwestie.
ODPOWIEDZ