Bezpieczny transport towarów

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Bezpieczny transport towarów

Post autor: Ardi »

Jeśli cenimy sobie odpowiednio zorganizowaną logistykę w biznesie to myślę ,że warto postawić na odpowiednie zabezpieczenia towaru w trakcie transportu czy magazynowania. Mnie zainteresowała oferta firmy Sigern - u nich dostepne sa między innymi przekładki do rur Sigern dzięki którym zabezpieczymy elementy ogrodzeń. Unikniemy tym samym poniesienia wysokich kosztów związanych z potencjalnymi uszkodzeniami towaru. A Wy co myślicie na ten temat?
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Bezpieczny transport towarów

Post autor: Robaczek »

Chcąc zajmować się transportem towarów, bez względu na to, czy ma być to transport krajowy czy też międzynarodowy, potrzebna jest specjalna licencja transportowa. Na stronie internetowej https://europim.pl/licencja-transportowa-przewoznika/ możecie sobie poczytać, jak wygląda wyrabianie takiej licencji ;)
boluś

Re: Bezpieczny transport towarów

Post autor: boluś »

Dokładnie tak jest licencja transportowa to dokument obowiązkowy jeśli legalnie chcemy przewozić towary lub osoby. Obowiązek taki wynika z ustawy o transporcie drogowym z 2013 roku. Ja wszelkie informacje na ten temat znalazłem na stronie https://www.licencjetransportowe.com/li ... rtowe.html . Można również tej firmie zlecić załatwienie wszelkich formalności w tym zakresie. Wiadomo, że nie każdy z nas ma czas i głowę do takich rzeczy.
Joneś

Re: Bezpieczny transport towarów

Post autor: Joneś »

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie skutecznego radzenia sobie z problemami w zakresie transportu i rozwoju to myślę, że warto tutaj zwrócić uwagę na system Flotman, ale również ich wielu wskazówek o rozwoju branzy transportowej i nowych zmian w przepisach https://www.flotman.pl/blog/ustawa-o-el ... ger-floty/ warto byc na czasie i odpowiednio się do tego przygotować.
Mikuś

Re: Bezpieczny transport towarów

Post autor: Mikuś »

Szukam dobrego transport towaru wielkogabarytowego do krajów skandynawskich, zależy mi na bezpieczeństwie transportowanego towaru, bo można powiedzieć, że jest to pewien rodzaj sztuki, patrzyłam za różnymi promami, jednak dotychczas skorzystałabym z tej oferty https://www.unityline.pl/cargo, co sadzicie o tym?
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Bezpieczny transport towarów

Post autor: kropek »

Niezależnie co chcemy przewieźć to najważniejsze jest to, żeby wszystko bezpiecznie dotarło na miejsce. Dlatego najlepiej polegać na sprawdzonych i doświadczonych firmach transportowych jak www.transportplus.pl . Działają nie tylko na terenie Trójmiasta, ale na terenie całej Polski, a jak trzeba to nawet za granicę. Są solidni, konkurencyjni i profesjonalni w tym co robią.
ODPOWIEDZ