biuro rachunkowe dla nowej firmy

Inne tematy.
gość

biuro rachunkowe dla nowej firmy

Post autor: gość »

cześć. szukam dobrego biura rachunkowego, któremu będę mógł spokojnie powierzyć pełną opiekę nad księgowością w mojej firmie. teraz najbardziej przekonuje mnie gama z warszawy, ale chętnie poznam więcej opinii na ich temat.
ktośka

Re: biuro rachunkowe dla nowej firmy

Post autor: ktośka »

ja we wroclawiu akurat szukalam i udalo mi sie znalezc https://superksiegi.pl/ są naprawde swietni w swoim fachu, maja doswiadczenie i ogromna wiedze w zakresie ksiegowosci
róża

Re: biuro rachunkowe dla nowej firmy

Post autor: róża »

A tutaj https://businessmind.pl/biuro-rachunkowe-katowice/ już mieliście okazję się rozejrzeć na spokojnie. Jeśli nie, to myślę, że warto odwiedzić stronę tego biura rachunkowego. Jest tam bowiem pełen zakres usług dla małych i większych firm. Obsługują przedsiębiorców, którzy dopiero wkroczyli na rynek, jak również takich, którzy od lat działają w branży. Zajmują się księgowością oraz kadrami i płacami.
ewuś

Re: biuro rachunkowe dla nowej firmy

Post autor: ewuś »

Prawda jest taka, że jeśli chodzi o nowe firmy, to najlepiej wybierać takie biuro, które ma kompleksowy zakres usług, abyśmy mogli zająć się biznesem, a nie innymi rzeczami. Tutaj https://techtax.pl/uslugi/uslugi-kadrowo-placowe/ sobie koniecznie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na biuro rachunkowe, które oferuje szeroki zakres usług. Oprócz usług księgowych oferuje również usługi kadrowo-płacowe.
ODPOWIEDZ