Broda

Inne tematy.
Zofnała75

Broda

Post autor: Zofnała75 »

Kształt brody (podobnie jak kształt nosa) ma istotne znaczenie dla proporcji twarzy. Dlatego dzięki jej korekcie https://www.mandalaclinic.com/oferta/plastyka-brody/, poprzez powiększenie lub redukcję, możesz uzyskać znaczną poprawę profilu twarzy.

ziele uczepu zastosowanie
Bożenka

Re: Broda

Post autor: Bożenka »

Według mnie nic nie wygląda tak dobrze jak naturalność. Dlatego raczej nie zdecydowałabym się na taki zabieg. Wolę domowe metody na poprawę urody, jak chociażby regularne masowanie twarzy - https://www.cocolita.pl/masaz-twarzy W ten sposób można wtłaczać składniki odżywcze w skórę czy też pozbyć się cieni pod oczami. Sama codziennie staram sięmasować twarz i już widzę pierwsze efekty bardziej promiennej i zdrowej cery.
Wafełł

Re: Broda

Post autor: Wafełł »

A jakich kosmetyków do pielęgnacji brody używacie? Ja dopiero jestem na etapie zapuszczania ale chciałbym od razu profesjonalnie o nią dbać, żeby była zdrowa i też dobrze się prezentowała. Przeglądam różne kosmetyki do brody tutaj https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... -WASY.html ale nie wiem co wybrać. Może ktoś mi doradzi?
Brodaćko

Re: Broda

Post autor: Brodaćko »

Oprócz dobrej genetyki i samodzielnego dbania o brodę niezbędne jest oddanie jej pod ostrze Barbera rzemieślnika. Taki człowiek wyciągnie 100 procent piękna z brody, a także udzieli fachowych porad jak o nią dobrze dbać. Takiego znam, chodzę do niego i nie przestanę do końca świata, bo robią zajebistą magię na mojej brodzie. Salon nazywa się Gorilla Barber Shop i mieści w Chorzowie https://www.gorillabarbershop.com.pl/kontakt Muszę dodać, że mali mężczyźni też są mile widziani w salonie.

różowy słoń catering dla dzieci
Weesley

Re: Broda

Post autor: Weesley »

Coraz popularniejszym zabiegiem staje się zabieg przeszczepienia brody - https://perfecthairclinic.pl/przeszczep-brody/ . Przeszczep brody pozwala pacjentom osiągnąć pełniejszą, gęstszą i bardziej zdefiniowaną brodę, co wpływa pozytywnie na ich wygląd i pewność siebie. Włosy pobierane do przeszczepu są zazwyczaj dobrze dopasowane do kształtu i koloru istniejącej brody pacjenta, co sprawia, że efekt jest bardzo naturalny.
inicjusz

Re: Broda

Post autor: inicjusz »

Dokladnie tak :) juz nie tylko wlosy, ale tez brode, wasy czy brwi mozna przeszczepic. Zreszta na https://novoderm.pl/przeszczep-wlosow/ dokladnie wszystko opisuja i mozna sie nawet z cenami zapoznac
ODPOWIEDZ