broker kurierski to dobry pomysł?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
alvin
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

broker kurierski to dobry pomysł?

Post autor: alvin »

Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie na temat firm brokerskich, które oferują nadanie paczek online. Czy może korzystacie z takich usług?
Awatar użytkownika
xenop
Posty: 141
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:38

Re: broker kurierski to dobry pomysł?

Post autor: xenop »

Brokerzy kurierscy to bardzo dobry wybór, bo dzięki nim możesz dużo zaoszczędzić kasy i czasu. Sobie sprawdź jak wysłać paczkę kurierem UPS za pośrednictwem takiego brokera, generalnie rzecz jest banalnie prosta, nie trzeba nawet z domu wychodzić
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: broker kurierski to dobry pomysł?

Post autor: mczay »

Oczywiście , że to bardzo dobry pomysł, bo zawsze w ten sposób zaoszczędzisz. I nie tylko kurierów mają w swojej ofercie, także paczkomaty. Możesz na stronie zobaczyć sobie cennik paczkomaty inpost
środek

Re: broker kurierski to dobry pomysł?

Post autor: środek »

Zdecydowanie! Tym bardziej teraz kiedy każą nam zostać w domu opcja nadawania paczek online jest zbawienna. Poczytaj sobie jak wysłać paczkę kurierem dpd czy inną firmą kurierską, wszystko masz napisane na podlinkowanej stronie
łomża

Re: broker kurierski to dobry pomysł?

Post autor: łomża »

Jasne że tak , bardzo polecam korzystanie z brokerów kurierskich! Na nich można sobie sprawdzić cennik kuriera dhl i innych firm kurierskich, a także wysłać paczkę za pośrednictwem internetu. Bardzo wygodne :)
Zwierzędomowe

Re: broker kurierski to dobry pomysł?

Post autor: Zwierzędomowe »

Często korzystam z moich usług maklerskich przy zakupie ubrań. Zamawiam ogromne paczki ze Stanów Zjednoczonych. Pieniądze na ubrania pomagają mi zarobić Zwierzę domowe,
Zwierzędomowe

Re: broker kurierski to dobry pomysł?

Post autor: Zwierzędomowe »

Często korzystam z moich usług maklerskich przy zakupie ubrań. Zamawiam ogromne paczki ze Stanów Zjednoczonych. Pieniądze na ubrania pomagają mi zarobić Zwierzę domowe,
spróbuj

Re: broker kurierski to dobry pomysł?

Post autor: spróbuj »

Przy okazji, znalazłem też tę stronę internetową https://betchan.space. Duże pieniądze można bardzo łatwo wypłacić, spróbuj sam.
ODPOWIEDZ