Budowa domu

Inne tematy.
imć

Budowa domu

Post autor: imć »

Do niektórych spraw podczas budowy domu z całą pewnością niezbędna będzie koparka lub mini koparka. Ja szukając namiarów na jej wynajęcie w swojej okolicy natrafiłam na ciekawy artykuł poradnikowy tutaj https://koparkaslask.pl/porady/wynajem- ... najlepiej/ . Może komuś się przyda.

mycie okien w ciąży
Violuś

Re: Budowa domu

Post autor: Violuś »

Budowanie domu zaczynamy od załatwienia wielu istotnych spraw .Po pierwsze wybieramy działkę na której będzie stał nasz dom.Następnym krokiem jest wybór projektu budowlanego, który musimy wybrać w sposób przemyślany - tak by wszyscy domownicy byli zadowoleni. Z reguły to jest właśnie ten moment kiedy wybieramy ogrodzenie naszej działki. Jakie ogrodzenie będzie dla nas dobre ,jakie ogrodzenie wybrać - zajrzyj tutaj .Na blogu tym znajdziesz niezbędne informacje do podjęcia decyzji o wyborze ogrodzenia.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: Budowa domu

Post autor: elik »

Ogrodzenie działki musi być. Takie ogrodzenia panelowe to dobra sprawa, bardzo łatwo i szybko się je montuje. U nas jeszcze kupowaliśmy podmurówkę betonową od Jońca https://www.joniec.pl/oferta/podmurowki,17.html . Dzięki takim gotowcom jak to mój mąż określił, ile czasu zaoszczędziliśmy i pracy przy tym. Odpowiednie łączniki też mają.
Lućka

Re: Budowa domu

Post autor: Lućka »

Jeśli zamierzacie budować dom jak wiadomo trzeba zacząć o d wyboru dobrego projektu budowlanego.Załóżmy ,że ten temat mamy już za sobą i musimy wybrać ekipy budowlane. Zdajmy sobie sprawę z tego ,że dach jest chyba najważniejszą konstrukcją każdego domu, więc musi byc wykonany szczególnie dokładnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Takie wykonanie zapewnia tylko firma z doświadczeniem a bez watpienia taką jest firma z 20-letnim stażem w branży - Mg Dachy - https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ .Firma zajmuj się tematem dachów od A do Z - czyli od projektowanie po jego wykonanie. To chyba najlepsza rekomendacja.


MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
MonikaŁ

Re: Budowa domu

Post autor: MonikaŁ »

Budowę jak wiadomo rozpoczynamy od wyszukania miejsca, gdzie dom miałby stanąć, choć w większości przypadków takie miejsce upatrzone juŻ mamy.Następnie mamy przed sobĄ niezwykle ważny choć prosty temat - wybór projektu budowlanego. Nie gódźmy się na żadne kompromisy - projektów jest tak dużo ,że z pewnością znajdziemy ten, którego szukamy.Kolega w pracy szukał prawie trzy miesiące i na stronce pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parterowa , znalazł projekt o nazwie willa parterowa. Zajrzyjcie proszę na zdjęcia z wizualizacji - robi wrażenie, prawda?
Roboń

Re: Budowa domu

Post autor: Roboń »

Pamiętajcie, że akurat przy dachach to warto też wziąć pod uwagę Papy w Technologii Szybki Profil SBS opatentowanej, specjalistycznej budowie papy, zastosowaniu hartowanych na gorąco włóknin poliestrowych nowej generacji, które są specjalistycznie dedykowane dla dachów i dla fundamentów. No i warto wspomnieć, że zadbali aż o 45 lat gwarancji.
Awatar użytkownika
Morella
Posty: 99
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Budowa domu

Post autor: Morella »

Dużo firm, ekip budowlanych przewinie się przez wasz plac budowy, to normalne. Budowa to też sporo formalności do załatwienia, no ale zacznijmy od początku - od projektu. Ja szukałam w internecie. Gotowe projekty domów z firmy Archon pomogły. Wybór był duży, ale przefiltrowałam oferty pod swoje wymagania i udało się wybrać ten jeden idealny.
Klęczak

Re: Budowa domu

Post autor: Klęczak »

Nasze ogrodzenie i brama od Polbram sprawdziły się doskonale. Bezproblemowe funkcjonowanie i wyjątkowy wygląd to zalety, które cenię sobie najbardziej: https://polbram.eu/
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: Budowa domu

Post autor: ecik12 »

Potrzebujesz ekspertyzy bądź opinii technicznej budynku? Zwróć się z tym tematem do profesjonalistów w swoim fachu. Tak się składa, ze sama mam namiar na firmę https://www.mpexpertbud.pl/ i mogę ich polecić z czystym sumieniem.
Katarzyna23

Re: Budowa domu

Post autor: Katarzyna23 »

Czy ktoś wie, gdzie można znaleźć zaślepki do profili o rozmiarze 20x20 https://kamar-kola.pl/zatyczki-kwadratowe/ ? Potrzebuję ich do swojego projektu.
Gość

Re: Budowa domu

Post autor: Gość »

Witajcie! Szukam zaślepek do profili różnych rozmiarów https://kamar-kola.pl/zatyczki-kwadratowe/ . Czy ktoś orientuje się, gdzie można znaleźć odpowiednie zaślepki?

oprawka opr 01 e27
Klęczak

Re: Budowa domu

Post autor: Klęczak »

Z Polbram poczułem pewność, że moja inwestycja w ogrodzenie i bramę jest opłacalna. To firma, która stawia na jakość i to widać w ich produktach. Sprawdź sam: https://polbram.eu
ODPOWIEDZ