busy do niemiec

Inne tematy.
Maruś67

busy do niemiec

Post autor: Maruś67 »

Witam, są tutaj osoby, które podróżowały kiedykolwiek busami za granice? Interesują mnie busy do niemiec aczkolwiek nie wiem, która firma ma naprawdę bezpieczne busy. Nie chciałbym korzystać z usług pierwszej lepszej firmy, dlatego też mam nadzieje, że doradzicie mi coś w tej kwestii. Znacie jakieś firmy przewozowe?
stanisław

Re: busy do niemiec

Post autor: stanisław »

Ja zawsze jeżdżę z firmą Oto Bus z Olsztyna i mam z nimi bardzo pozytywne doświadczenia. Busy są nowoczesne, wygodne, podróż przebiega szybko, a kierowcy jeżdżą bardzo bezpiecznie. Świetne jest też to, że busami można wyjechać z wielu różnych miast na terenie kilku województw: https://oto-bus.pl/busy-z-polski-do-niemiec/ i dotrzeć nie tylko do Niemiec, ale też do Holandii, Belgii czy Austrii. Dla mnie, Oto Bus to naprawdę najlepszy przewoźnik, z jakim jechałem, a zdarzyło mi się już odbyć parę podróży. ;)
Michał K.

Re: busy do niemiec

Post autor: Michał K. »

Jeśli ktoś planuje daleką podróż busem, warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy, która zajmuje się świadczeniem usług tego typu. Ja od siebie mogę polecić ofertę dostępna na stronie https://busy-travel.pl/busy-do-niemiec/. Firma ta zapewnia wygodne busy z klimatyzacją.
nicpoń

Re: busy do niemiec

Post autor: nicpoń »

Jeśli chodzi o busy do Niemiec z Gdańska to sprawdzi wam się firma przewozowa Pik-Trans działająca w województwie pomorskim. Tu znajdziecie więcej informacji https://www.busypiktrans.pl/uslugi/busy-do-niemiec Ja tylko powiem, że można na nich polegać, mają busy w dobrym stanie technicznym, są punktualni i świadczą usługi w systemie door-to-door, czyli odbierają was z wyznaczonego punktu i pod kolejny przez was wybrany odstawiają, mega to wygodne no i oszczędzacie czas. Na plus są też ich rozsądne ceny.
ODPOWIEDZ