chmura internetowa

Inne tematy.
Awatar użytkownika
asia77
Posty: 62
Rejestracja: 05 kwie 2019, 12:08

chmura internetowa

Post autor: asia77 »

Coraz częściej słyszęchmura internetowa co to jest? Może mi to ktoś tak na chłopski rozum wyjaśnić. Dużo firm z tego korzysta.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: chmura internetowa

Post autor: elik »

Owszem są to nowoczesne rozwiązania, nie każdy się na tym zna. Sprawdź jak wygląda technologia w chmurze , na czym polega i jakie korzyści daje dla firmy. Nawet teraz kiedy praca zdalna stała się bardziej powszechna to takie rozwiązania się sprawdzają.
Awatar użytkownika
fumek
Posty: 29
Rejestracja: 05 wrz 2020, 18:51

Re: chmura internetowa

Post autor: fumek »

A czy ktoś może mi wyjaśnić chmura obliczeniowa co to? Ostatnio w firmie, w której pracuję coraz częściej słyszę, że zastanawiają się nad wykorzystaniem tego rozwiązania, a chciałabym wiedzieć o co właściwie z nim chodzi :D
Awatar użytkownika
sarnek
Posty: 238
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:26

Re: chmura internetowa

Post autor: sarnek »

Wybór chmury to nie takie łatwe zadanie jakby mogło się wydawać. Najlepiej porownać ze sobą kilka ofert, tak abyście w 100% byli zadowoleni ze swojej decyzji. My akurat w firmie korzystamy z https://cloudferro.com/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam zajrzeć na ich stronę www, gdzie wszystko jest dokładnie opisane.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
strońka32

Re: chmura internetowa

Post autor: strońka32 »

Chcesz zwiększyć zyski w twojej firmie? Dobrym sposobem jest reklama firmy taka jak strona internetowa z strony www gliwice . jest to oferta firmy która tworzy strony internetowe, czyli możesz liczyć na zwiększenie reklamy dla firmie i dodatkowo zwiększenie zysków w swojej firmie. Polecam
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: chmura internetowa

Post autor: inaka »

Ciekawym rozwiązaniem jest także chmura hybrydowa. Dzięki niej możliwe jest szybkie i bezpieczne łączenie się z największymi dostawcami chmur. Netia ma w ofercie dla firm usługę Cluod Tunnel - tutaj https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze- ... oud-tunnel szczegóły. Dzięki usłudze możliwa jest integracja chmury z serwerownią firmy i bezpieczny dostęp do chmur takich jak Amazon Web Service, Microsoft Azure, Google Cloud i innych.
Violuś

Re: chmura internetowa

Post autor: Violuś »

Prowadzenie własnego biznesu to spore wyzwanie. Warto korzystać z narzędzi, które tą codzienną pracę ułatwiają i przyspieszają. Jednym z nich jest z pewnością elektroniczny obieg dokumentów. Z raportu GUS wynika, że w Polsce z rozwiązań computing cloud korzysta już prawie 60% dużych firm z zatrudnieniem powyśej 250 osób250 osób). W średnich firmach wskaźnik ten jest zdecydowanie niższy i wynosi około 38 % a najgorzej wygląda to w firmach małych. Jednak w niedalekiej perspektywie i to sie zmieni. W 2019 wskaźniki te nie wyglądały tak dobrze nawet w firmach dużych.
Awatar użytkownika
katrju
Posty: 134
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:14

Re: chmura internetowa

Post autor: katrju »

No to ogólnie ja Wam powiem tak. Jeżeli prowadzicie własną stronę internetową, to polecam odwiedzić stronę https://bezpiecznywordpress.pl/ tutaj dowiecie się więcej na temat tego w jaki sposób skutecznie ją zabezpieczyć i tym samym uchronić się przed atakami z zewnątrz.
Awatar użytkownika
misiowy
Posty: 92
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:34

Re: chmura internetowa

Post autor: misiowy »

inaka pisze: ↑27 lut 2021, 10:20 Ciekawym rozwiązaniem jest także chmura hybrydowa. Dzięki niej możliwe jest szybkie i bezpieczne łączenie się z największymi dostawcami chmur.
Być może ale u nas chmura dla firm też się doskonale sprawdza bo INEA CloudPro jest wysokowydajną usługą udostępniania mocy obliczeniowej i przestrzeni dyskowej.
Bubuś

Re: chmura internetowa

Post autor: Bubuś »

Może zainteresuje was oferta hostingów oraz domen? Możecie zajrzeć na https://domeny.pl/ , gdzie dostępne są szczegóły oferty. Moim zdaniem jest to naprawdę solidna firma oferująca dobre hostingi i tanie domeny internetowe. Dajcie znać z jakiś wy firm korzystacie w tym zakresie.
Antońna

Re: chmura internetowa

Post autor: Antońna »

Więc mówicie chmura internetowa. Właściwie tak sobie myślę ile ten nasz świat poszedł do przodu. Jeszcze parę lat temu trzeba było tworzyć ogromne archiwa na dokumenty a teraz? Teraz wystarczy wykupić miejsce gdzieś w Internecie i tyle. Tylko teraz pytanie czy archiwizacja dokumentów może być wykonana we własnym zakresie czy trzeba korzystać z wyspecjalizowanej firmy?
Amarcińiak

Re: chmura internetowa

Post autor: Amarcińiak »

Kompleksowo właśnie profesjonalnym niszczeniem dokumentów zajmuje sie firma http://klanskup.pl/. Ich oferta jest dobra i co najważniejsze też jest dokładnie opisane, co jak jest robione, jakie urządzenia wykorzystywane. Dzięki temu będziemy pewni, że nic sie nie zgubi i nikt nie będzie mógł ukraść jakieś dane
ODPOWIEDZ