Czy warto kupić polisę na życie?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Czy warto kupić polisę na życie?

Post autor: mczay »

Jak w tytule - czy Waszym zdaniem warto wykupić polisę na życie? Ja, po tym artykule: Polisa na życie – kiedy warto wykupić jestem niemalże na nią zdecydowany.
Awatar użytkownika
etna7
Posty: 206
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:51

Re: Czy warto kupić polisę na życie?

Post autor: etna7 »

Ja się ubezpieczyłem tutaj http://Mojapolisaonline.pl Dodatkowo ubezpieczyłem u nich też samochód, ponieważ prowadzę własny biznes i w związku z tym dużo podróżuję. Oferta, którą podesłałeś też jest ciekawa, ale moim zdaniem Metlife proponuje ubezpieczenie na lepszych warunkach.
iguśka547

Re: Czy warto kupić polisę na życie?

Post autor: iguśka547 »

Oczywiście, że warto! Ubezpieczenie siebie, swojej rodziny, auta czy nawet domu może uchronić Cię przed wieloma przykrymi sytuacjami w przyszłości. O mnie od jakiegoś czasu dba http://mojapolisaonline.pl/ i muszę powiedzieć, że jak wcześniej miałam złe wspomnienia jeśli chodzi o firmy ubezpieczeniowe, to teraz naprawdę jestem spokojna.
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Czy warto kupić polisę na życie?

Post autor: kropek »

Tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo co nam się może przytrafić. Dlatego moim zdaniem ubezpieczać się jak najbardziej warto. Teraz jest tyle ofert, że lepiej się kogoś profesjonalnego poradzić. Odsyłam do http://ubezpieczeniagrabowski.pl , jest to multi-agencja ubezpieczeniowa z szeroką i atrakcyjną ofertą. Współpracują z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Jeśli ktoś z woj. pomorskiego to zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 198
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Czy warto kupić polisę na życie?

Post autor: elegant »

Ja ogólnie jestem zdania, że jak najbardziej zawsze jest warto być ubezpieczonym i jeszcze fajniej jest posiadać wiedzę na ten temat. Jak ja czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/cesjonariusz/ to już teraz dokładnie wiem kim tak naprawdę jest cesjonariusz. Muszę przyznać, że taka wiedza może mi się przydać.
ODPOWIEDZ