Dach na domu

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Dach na domu

Post autor: Bigboy »

Budowa dachu to bardzo ważna sprawa. Przede wszystkim trzeba skupić się na dobrej i wytrzymałej konstrukcji dachowej. Obecnie bardzo często wybiera się wiązary w technologii płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/oferta/domy-szkieletowe . To nowoczesne rozwiązanie pozwala na wykonanie solidnej konstrukcji, która posłuży długie lata.
Awatar użytkownika
Lalila34
Posty: 114
Rejestracja: 05 cze 2019, 19:14

Re: Dach na domu

Post autor: Lalila34 »

Chcąc wybrać odpowiednią konstrukcję dachu oraz więzary dachowe dobrze jest wcześniej poczytać sobie co nieco na ten temat. Niezbędne i pomocne informacje można znaleźć na fachowych blogach - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/wiazary-dachowe/ gdzie wszystko jest opisane krok po kroku. Dzięki temu na pewno łatwiej będzie podjąć wybór i podjąć się tego przedsięwzięcia.
Awatar użytkownika
czekolada
Posty: 166
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:47

Re: Dach na domu

Post autor: czekolada »

Brzmi naprawdę ok.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Dach na domu

Post autor: Robaczek »

A skoro już mowa tutaj o budowie dachu na domu...czy ktoś z Was zastanawia się może nad zastosowaniem więźby dachowej? Jeśli tak, to na stronie internetowej https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ znajdziecie informacje na temat tego, ile takie coś może Was kosztować. Jak widzicie takie konstrukcje oferuje na przykład firma MG Dachy z Warszawy, z którą możecie skontaktować się na przykład pisząc na adres [email protected]. Polecam ;)

hempszop gdańsk
Łozek

Re: Dach na domu

Post autor: Łozek »

Jeżeli rozważacie wybór dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Icopal u których będziecie mogli znaleźć takie rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Profil SBS które cechują się najwyższym standardem wykonania i wieloletnią imienną gwarancją jakości. W mojej opinii patrząc z perspektywy lat naprawdę ciężko mieć co do nich zastrzeżenia.
ODPOWIEDZ